Ga naar inhoud
Bekijk in de app

Een betere manier om deze website te gebruiken. Meer informatie.

Moestuin Forum

Een app met volledig scherm op uw startscherm met pushmeldingen en meer.

Om deze app op iOS en iPadOS te installeren
  1. Tik op Deelpictogram in Safari
  2. Blader door het menu en tik op Toevoegen aan startscherm.
  3. Tik op Toevoegen in de rechterbovenhoek.
Om deze app op Android te installeren
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

harryabc

Leden
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

  1. Als je nog meer zaden hebt kan je na denken over het volgende. Als je het kan vinden zou je GA3 (gibberellinezuur) kunnen aanschaffen dit is 1 gram 90% maar om dat in porties klein genoeg voor een paar zaadjes te delen is erg lastig https://www.hinmeijer.nl/product/137245/gibberellinezuur Dit stofje activeerd zetmeel naar suikers omzetting dat de "dormancy" slaapcyclus doorbreekt. in te hoge dosis strekt het plantje heel erg and kan zich dood groeien. Preciese toepassing is vereist, maar het kan net dat extra zetje geven om oude zaden te laten ontkiemen. Verder is er ook de h2O2 methode met een 0.5% oplosing en een week van 2 tot 12 uur, of todat 1/3 van de zaadjes ontkiemt zijn. daarna haal je de zaden er uit en stop je ze in een potje met een moister dome. de waterstof peroxide helpt met de afbraak van de schil en dit zorgt voor een snelle opening . Het zaadje is gelijk ontsmet. kruidvat heeft een 3% oplossing wat je dus met 5 delen water moet mengen. Plagron heeft een seedbooster en een seed booster plus, de seedbooster is voedingstoffen en een klein beetje peroxide in hele milde oplossing, helpt iets maar is erg duur (ik voel me nog steeds genept dat ik me vergist heb tussen deze twee producten). Verder is de seedbooster plus, deze heeft enzymen die voor een bepaalde afbraak zorgen van de celwanden die dan voor verdere celdeling zorgen
  2. harryabc reageerde op hansm's topic in Doe het zelf
    voor iedereen die denkt goedkoop uit te zijn met plastics. kijk hier eerst ff naar
  3. Goeifolie, elk zeil gemaakt van ldpe is goed. andere soorten zoals upvc, pet plastics laten gifstoffen los. pvc pijpen doen dit overigens ook. niet aanraaken dus. als je er wel mee werkt trek handschoenen aan.
  4. het plaatje doet het niet . poging 2
  5. plus dat mensen denken goedkoop bezig te zijn en dan "pvc", "polycarbonaat" en andere matrialen gebruiken die niet geschikt zijn voor voedsel productie. me tandjes zijn weer een millimeter aan lengte kwijt.
  6. polycarbonaat heeft BPA`s (toxins) plexiglas heeft dat niet, plexiglas laat 90% licht door polycarbonaat 82% plexiglas blijft langer helderder. poly carbonaat is 20 x sterker dan glas en plexiglas is 7 x sterker dan glas ter informatie pvc en pet plastic zijn ook niet zo gezond

Browser pushmeldingen instellen in uw browser

Chrome (Android)
  1. Tik op het slotpictogram naast de adresbalk.
  2. Tik op Machtigingen → Meldingen.
  3. Pas uw voorkeuren aan.
Chrome (Desktop)
  1. Klik op het hangslotpictogram in de adresbalk.
  2. Selecteer Site-instellingen.
  3. Zoek Meldingen en pas uw voorkeuren aan.