Ga naar inhoud
Bekijk in de app

Een betere manier om deze website te gebruiken. Meer informatie.

Moestuin Forum

Een app met volledig scherm op uw startscherm met pushmeldingen en meer.

Om deze app op iOS en iPadOS te installeren
  1. Tik op Deelpictogram in Safari
  2. Blader door het menu en tik op Toevoegen aan startscherm.
  3. Tik op Toevoegen in de rechterbovenhoek.
Om deze app op Android te installeren
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

cozco

Leden
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

Alles dat geplaatst werd door cozco

  1. Dankjewel voor de hulp! Dus het advies is de liggers, die ik nu heb geleid langs de bovenzijde laten liggen. Is het de bedoeling dan alles gewoon te laten groeien wat daar in het voorjaar aan komt? Of moet ik daar dan nog een snoei-sessie voor doen? En dieven is dat nodig? Bedankt voor de tips.
  2. De druif komt uit Italië, als stekje.. Dat was wat ik wilde zeggen... In de bijlage de foto's van mijn druivenstruik. Kun je hier wat mee??
  3. HAllo, In mijn tuin heb ik een druif uit Italië. Het is de Muscat Blue. Hier hebben we een stekje van gekregen, en groot gebracht tot een grote druivenrank. Nu heeft deze het eerste jaar dat deze buiten stond één klein trosje druiven gehad. Maar de drie jaar erna, dus afgelopen 3 jaar niets meer... Wat kan ik er aan doen dat deze toch weer druiven gaat geven?? Is dat een kwestie van bemesten, of bekalken in het vroege voorjaar??? Ik zie de tips met belangstelling tegemoet.. Dank.

Browser pushmeldingen instellen in uw browser

Chrome (Android)
  1. Tik op het slotpictogram naast de adresbalk.
  2. Tik op Machtigingen → Meldingen.
  3. Pas uw voorkeuren aan.
Chrome (Desktop)
  1. Klik op het hangslotpictogram in de adresbalk.
  2. Selecteer Site-instellingen.
  3. Zoek Meldingen en pas uw voorkeuren aan.