Geplaatst: 12 april 201510 j Het blad van de doperwt 'crown pea' (pisum sativum) is aan het verkleuren, het blad krijgt een rood randje, wat is hier aan de hand? Ook groeit hij niet echt lekker sinds ik hem vanuit de kas buiten in de bak (27/3) heb uitgeplant. De erwten staan wat dicht op elkaar, dat komt doordat ik ze in een wc-rolletje heb gezaaid en bij het uitplanten lieten de worteltjes niet goed los. Vandaar dat ik ze toen maar gewoon zo dicht op elkaar heb verplant. Gaat het goed met deze plantjes?
Geplaatst: 12 april 201510 j Dit is een gebrek aan fosfor in de grond. Dit heb ik opgezocht in de velt tuin bijbel
Geplaatst: 13 april 201510 j Gaat prima. Dit gebeurt door de overgang naar wat koudere omgeving. Sommige soorten hebben er meer last van dan andere. Komt wel goed.
Geplaatst: 13 april 201510 j Volgens mij gewoon koukleumen. Komt straks wel goed met zwoelere temperaturen. http://www.facebook.com/JasminSoap https://jasminsoapstudio.com/
Geplaatst: 17 mei 201510 j Auteur Inderdaad het gaat weer prima met ze! Ik heb de erwten ook een schepje compost (fosfor) gegeven. Ook al weet ik dat erwten niet veel voeding nodig hebben, heb ik het toch maar gedaan. En gewacht... Sinds een paar weken beginnen ze echt te groeien en zien er goed uit. Het zal vast de kou zijn geweest. Bedankt!
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.