Ga naar inhoud
Bekijk in de app

Een betere manier om deze website te gebruiken. Meer informatie.

Moestuin Forum

Een app met volledig scherm op uw startscherm met pushmeldingen en meer.

Om deze app op iOS en iPadOS te installeren
  1. Tik op Deelpictogram in Safari
  2. Blader door het menu en tik op Toevoegen aan startscherm.
  3. Tik op Toevoegen in de rechterbovenhoek.
Om deze app op Android te installeren
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Featured Replies

Geplaatst:

Ik vind deze dan wel weer interessant van Baldur (uiteraard)  
 


dit naar lekkere camembert kaas, kaasplant (Paederia lanugino) ,  smaakende kruidje geeft het aroma pas prijs bij het kauwen of snijden. Spannend voor in ondermeer de sla.  

 

om mee af te trappen.

 

Andere leuke tuintrends of aanraders mbt smaak of mooie bloemen etc zijn ook welkom om hier te vermelden. 

 

Ik wil bijvoorbeeld zelf dit jaar met hydrophonic-systeem sla en eventueel van die laag blijvende tomatenplantjes op het balkon proberen, na een stevig slakkenjaar in de volkstuin. En eetbare dikke zonnepitten heeft iemand daar een adresje voor om die als zaadgoed te bestellen? (Liefst met een soortnaam.)

[*]

Geplaatst:

Nooit van gehoord, die kaasplant. Wil ik ook in mijn tuin (in pot), dus die ga ik dit jaar ook proberen. 

 

Zelf g ik niet veel gekkigheid proberen dit jaar. Pronkbonen voor het eerst, maar dat is niets bijzonders. Als je laagblijvende tomatenplanten probeert, neem dan geen minibel. Die rijpen heeeeeeeel langzaam en laat af en smaken nergens naar. Blijft wel heel klein, zowel de plant als de vrucht. De grootste zonnenbloempitten zie ik altijd in de zonnenbloemen die heel groot worden, de klassieke variant zeg maar. Verzamelen doe ik ze niet, hier zijn de pitten voor de vogels.

 

In de tuin staat al genoeg bijzonders, onder andere pawpaw, vijg, honingbes, olijfwilg en minikiwi. Wil eigenlijk ook wel kaki in de tuin, die plant is goed winterhard, maar heb geen idee waar ik dat moet planten. Eerst maar tuinuitbreiding.

 

 

Geplaatst:
  • Auteur

Hallo Flup,

 

leuke dingen heb je al in je tuin staan. En dank je wel voor de tip van de tomaten en zonnebloempitten. Daar kan ik weer wat mee verder puzzelen. Met pronkbonen als je een beetje gaat zoeken kun je het ook mooi maken doordat ze met verschillende kleuren bloemen kunnen bloeien.

[*]

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

Browser pushmeldingen instellen in uw browser

Chrome (Android)
  1. Tik op het slotpictogram naast de adresbalk.
  2. Tik op Machtigingen → Meldingen.
  3. Pas uw voorkeuren aan.
Chrome (Desktop)
  1. Klik op het hangslotpictogram in de adresbalk.
  2. Selecteer Site-instellingen.
  3. Zoek Meldingen en pas uw voorkeuren aan.