Jump to content

Ander blad Gardeners delight / Roma tomaat?


Recommended Posts

Posted

Ander blad Gardeners delight / Roma tomaat?

Na het verspenen van zaailingen ben ik slordig geweest. Ik weet nu niet meer wat de Gardeners delight (cherry), en wat de Roma (plum) is. Beide zijn nu inmiddels ongeveer 10 cm hoog. Het blad ziet er precies hetzelfde uit.

 

Nu wil ik het verschil kunnen zien, zodat ik met plaatsing op de definieve locatie daar rekening mee kan houden.

Maar wanneer kan ik het verschil gaan zien? Pas bij de eerste bloemtrossen (heel veel bloemen = cherry, veel minder = roma), anders?

1120183653         2025_teeltlijst (.xlsx)

 

 

Posted

Heel soms kan je het verschil tussen tomaten zien aan het blad (maar dan nog lastig om de tomaat bij naam te noemen) maar er is geen verschil schrijf je. Zou dat er wel zijn had ik je ook niet kunnen helpen, ik heb alleen gardeners delight staan. Ik denk dat je zal moeten wachten tot de bloemtrossen zich wat verder ontwikkeld hebben, misschien wel tot de eerste vruchtjes een beetje vorm krijgen.

Posted

Dank Jorg, dat wordt dus wachten. Ik hoop het al aan de eerste bloemtros te kunnen gaan zien.

Jammer dat die twee soorten precies hetzelfde blad hebben. Mijn derde soort, Balkonstar, ook nog maar 10 cm hoog, haal ik er zo uit, zelfs vanaf 5 meter afstand, door dat rare aardappelblad.

1120183653         2025_teeltlijst (.xlsx)

 

 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...