Ga naar inhoud

Raxia's Tuintje

  • updates
    18
  • reacties
    17
  • bezoekers
    1056

9-mrt-2012


Raxia

3491 weergaven

Zo, weer een paar daagjes verder. Ten eerste bij de aldi nog meer radijs (dat gaat zo snel!) maar ook wat bloemen: Lage Zonnebloemen, Calendula en O.I. Kers gehaald.

Ik heb al wilde plannen voor de OI Kers, als ik het goed begreep klimt die graag, maar wat is ong een goede maat pot voor deze plant? Ben bang dat mijn idee te klein gaat zijn, zijn potjes met ong 15-20 cm diameter.

Verder ook weer wat foto's erbij:

 

Ten eerste al wat in elkaar geflantst van de takken: Een steun/klimrek voor mn twee (supermarkt-gezaaide) tomatenplanten. Deze beginnen wonderbaarlijk genoeg al beginnende bloemtrosjes te bouwen. Beetje vroeg

img165437051331306336.JPG

Lekker knullig xD

 

img165361831331306343.JPG

Weer verder wezen spitten en onkruid/gras verwijderen. Tweede bedje is ingezaaid met wat biet/radijs/wortel. Ik heb bij de radijs maar wat stokken eringestoken, zodat het enigszins veilig is voor de buurtkatten. Die hadden in een ander bedje lopen graven Achteraan plekje vrij voor broccoli, maar die zaai ik voor in een kweekbakje. Vooraan het derde bedje, daar ben ik nog mee bezig.

 

img165671311331306340.JPG

En dan nog mn wanhopig overlevende spruit. Benieuwd of het nog wat wordt, hij staat iig niet in de weg

0 reacties


Aanbevolen reacties

Er zijn geen reacties om weer te geven.

Gast
Voeg een reactie toe

×   Geplakt als verrijkte tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in

×
×
  • Nieuwe aanmaken...