Ga naar inhoud
Bekijk in de app

Een betere manier om deze website te gebruiken. Meer informatie.

Moestuin Forum

Een app met volledig scherm op uw startscherm met pushmeldingen en meer.

Om deze app op iOS en iPadOS te installeren
  1. Tik op Deelpictogram in Safari
  2. Blader door het menu en tik op Toevoegen aan startscherm.
  3. Tik op Toevoegen in de rechterbovenhoek.
Om deze app op Android te installeren
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Morgen is DE dag.

De dag dat mijn kasje thuis ineens leeg staat. (Onzin, kom ik zo op terug) dat er ineens een hele lading naar de moestuin vertrekt. Wat naar de kas gaat vertrekken staat vannacht binnen, omdat ik mezelf ken en als ik dat niet doe vergeet ik morgen weer de helft.

 

2015050120502770771430507434.jpg

 

De planten die afgehard zijn en in de moestuin de volle grond in mogen staan in de voortuin.

 

2015050120504072911430507489.jpg

 

naar kas vertrekken Roemeense paprika's en gemengde mini paprika's, een aantal soorten komkommer waaronder citroenkomkommer, aubergines en wat plantjes van onze dochter van de AH moestuintjes actie. Ze heeft haar eigen stukje in de kas gekregen en mag die morgen inrichten.

 

Wat buiten klaar staat is ook allemaal van onze dochter: reuze zonnebloemen, ruccola en broccoli. Die laatste wilde ik dit jaar niet meer maar zij wel heel graag, het is haar favoriete groenten dus vooruit!

 

Een leeg kasje thuis kan natuurlijk niet. Dus heb een deel van de slabonen maxi, harico vert en de roodbloeiende pronkers vast voorgezaaid. En ook gelijk nog wat sierpompoenen en romanesco gezaaid.

 

Op de tuin zag ik dat de pastinaken aan het opkomen zijn! Die had ik weken geleden gezaaid en hoewel de tuin buurvrouw me al gewaarschuwd had dat het een langzame kiemer is, was ik toch bang dat ze het niet zouden doen. Maar dus toch! Leuk! Het voor ons een primeur, we vinden ze erg lekker dus ik hoop dat ze het goed gaan doen!

0 reacties

Aanbevolen reacties

Er zijn geen reacties om weer te geven.

Gast
Voeg een reactie toe

Browser pushmeldingen instellen in uw browser

Chrome (Android)
  1. Tik op het slotpictogram naast de adresbalk.
  2. Tik op Machtigingen → Meldingen.
  3. Pas uw voorkeuren aan.
Chrome (Desktop)
  1. Klik op het hangslotpictogram in de adresbalk.
  2. Selecteer Site-instellingen.
  3. Zoek Meldingen en pas uw voorkeuren aan.