-
-
Kruisbes dood na vakantie?
Bedankt allemaal voor de uitleg en de tips. Ik zal wat behoudend gaan snoeien en dan even afwachten wat er gebeurt....
-
Kruisbes dood na vakantie?
Dus dit zou niet door het warme weer gekomen zijn? Nog tips tegen dit ongedierte?
-
Kruisbes dood na vakantie?
Hallo, Ik ben net een weekje terug van vakantie. Voor de reis deed mijn kruisbes het prima, zoals altijd, en zaten er vruchten aan. Ik kom terug (hij heeft water gehad, zegt de buurvrouw) en de takken zijn bruin, besjes zijn verlept en hij vertoont weinig tekenen van leven meer. Heeft iemand enig idee of deze dood kan zijn of dat er gewoon weer nieuwe vruchten aan kunnen komen. Belangrijk: het is natuurlijk erg warm geweest de afgelopen week.... Ik hoor graag van jullie! (wat betreft de foto's: één is met flitser genomen, andere zonder)
-
Is dit onkruid of toch echt sla?
Bedankt allemaal..... Ferdinand
-
Is dit onkruid of toch echt sla?
Bedankt allemaal voor de reacties!!! Ik ga mijn best doen!!! Ik ben nog wel steeds verbaasd over die sla.... waarom komt die niet?
-
Is dit onkruid of toch echt sla?
Hallo, Bedankt voor jullie reactie. Hier heeft vorig jaar inderdaad tomaat gestaan, 2 planten. Het zullen dus de zaailingen daarvan zijn. Kun je daar nog iets mee? Verder: ik heb 1,5 maand terug dus sla gezaaid, daar zie ik niets van. Kan het zijn dat dit wordt tegengehouden? Ik heb alles omgespit in het voorjaar..... maar ik weet uiteraard ook dat dit niet alles betekent Nogmaals bedankt voor jullie reactie. Ferdinand
-
Is dit onkruid of toch echt sla?
Hallo, Ik heb een maandje terug sla gezaaid en precies op die locatie (en op andere locaties in de kas) komt het volgende op: Wie kan me helpen? Is dit toch de sla (vorig jaar ging het zo goed) of hebben we het hier over onkruid? Alvast bedankt! Ferdinand
-
Identificatie: wat voor plant, struik, boom is dit?
Ok, ook bedankt willy. Ik heb het opgepot, ben benieuwd...
-
Identificatie: wat voor plant, struik, boom is dit?
OK bedankt. Ik ga het proberen!
-
Identificatie: wat voor plant, struik, boom is dit?
Niemand joh????
-
Heuh allen!
Haha dankjewel!!! Maar we redden het wel samen hoor, de tuin is net groot genoeg!
-
Identificatie: wat voor plant, struik, boom is dit?
Hallo, op dit stukje grond heb ik, toch al een behoorlijk tijdje terug, zowel wortel als lente-ui gezaaid. Na heel lang niets gezien te hebben (er staat weinig zon op) begon de wortel wat boven te komen, al gaat het niet van harte. Ook komt er daarnaast een plantje op (op 3 plaatsen hetzelfde), maar ik heb geen idee wat het kan zijn. Heeft iemand enig idee?
-
Heuh allen!
Ik ben Ferdinand, 32 jaar uit West-Brabant. In mijn achtertuin heb ik een klein kasje, waarin ik komkommer (geplant), tomaat (vlees- en gewoon, geplant), wortel (gezaaid) en lente-ui (gezaaid) heb staan. De sla is er inmiddels al uit, en geconsumeerd. Verder in de tuin heb ik meer lente-ui en wortel in potjes gezaaid, ik heb vleestomaten in de volle grond en een kruisbessenstruik. Al met al erg gezellig. Verder hebben we ook nog een aantal bloemen, mijn vriendin vindt dat leuker dan groenten Dus, dat was het zo'n beetje.... wat mijn tuin betreft althans Oh ja, ook nog wat foto's..... Houdoe!
Ferdo
Leden
-
Registratiedatum
-
Laatst bezocht