Geplaatst: 28 mei 201510 j PoederdipEen behandeling van de stekken met poeder is eenvoudig en gemakkelijk. De stekken worden, afzonderlijk of per bundel, met de basis in de te gebruiken poederconcentratie gedipt. De diepte waarmee de stekken worden gedipt is bepalend voor de hoogte tot waar wortelgroei kan worden verwacht. De stekken zullen over het hele gepoederde stengeloppervlak wortels gaan vormen. Na het indopen van de stekken wordt het teveel aan poeder afgetikt, zodat de basis van elk stek gelijkmatig rondom van een poederlaagje is voorzien. Bij sommige toepassingen, zoals marcotteren, kan het poeder ook met een schoon kwastje op de te behandelen plaats worden opgebracht. Nu heb ik dit spul in huis in de 1% form.Wat zijn jullie ervaringen hiermee met het stekken van kiwi's, bessen en andere struiken?
Geplaatst: 28 mei 201510 j Stekpoeder? Ik gebruik het vrijwel altijd. Maar heb nooit echt vergeleken of het nou met of zonder beter gaat. > Planten kopen? Doe het bewust!
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.