Itoero Geplaatst: 29 juni 2015 Geplaatst: 29 juni 2015 Er zit heel wat bladluis op de onderkant van rabarberbladeren.Hoe kan ik dat bestrijden? Quote Potgrond, de basis van nen bloemenwinkel!
pongo Geplaatst: 29 juni 2015 Geplaatst: 29 juni 2015 Ik heb er ook last van.Ik doe wat dreft(afwasmiddel) in een klein drukspuitje en dat helpt.Wel een paar dagen na elkaar. Wel aanlengen met water he Quote
Itoero Geplaatst: 29 juni 2015 Auteur Geplaatst: 29 juni 2015 ok:)Maar hoe spuit je dat op de onderkant van de bladeren? Quote Potgrond, de basis van nen bloemenwinkel!
Flup Geplaatst: 29 juni 2015 Geplaatst: 29 juni 2015 Blad optillen en sprayen maar. Heb zelf ook veel luis in de tuin, ook op de rabarber. Zelf plet ik de luizen ook, maar sprayen is effectiever. Quote
Aanbevolen berichten
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.