Ga naar inhoud

Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Goedemiddag!

Weet er iemand waar ik in de buurt van Breda aan compostwormen kan komen? Ik las op t forum iets over Nudge, maar de website werkt op dit moment niet zo goed.

Bedankt vast!

Geplaatst:

Kijk eens met Google maps satellite view in je directe omgeving of je daar moestuin-achtige tuintjes ziet. Vriendelijk praatje maken met die buren, wellicht hebben ze ook een composthoop en kun je een emmertje compost meekrijgen. Daar zitten gegarandeerd compostwormen in, ook al zie je ze niet. En anders -duurt wat langer- dan komen ze meestal vanzelf in je composthoop.

1120183653         2025_teeltlijst (.xlsx)

 

 

Geplaatst:

Die komen gewoon vanzelf, en zo niet is er iets mis met je composthoop, en dat kunnen nieuwe wormen ook niet verhelpen, die vertrekken dan weer net zo hard. Zonde van je geld dus.

Geplaatst:

Bedankt voor de reacties! Is er een verschil tussen de gewone compostwormen die in de composthoop zitten, en de wormen die gebruikt worden in zo’n wormenbak?

Geplaatst:

Als ik het goed heb leven er in Nederland en België meer dan 20 soorten regenwormen die eigenlijk allemaal min of meer hetzelfde doen als ze in je composthoop wonen dus ik zou mijn centjes mooi in de knip houden als ik jou was, die wormen komen wel in je hoop.

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

×   Geplakt als verrijkte tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in

×
×
  • Nieuwe aanmaken...