March 30, 201213 yr hoi allemaal, Ik zit een beetje met het volgende ben dus ook bezig met sugar baby's alleen lees ik vaak dat deze echt in een kas moeten.. kan ik ze eventueel ook op een kamer zetten waar veel zonlicht is ??? alvast heel erg bedankt
March 30, 201213 yr Ze moeten het warm hebben, en ook warme nachten.Maar als het een klein soort is, en je hebt de meloen in een pot zitten, misschien een plastic kap er omheen maken, voor hogere temperaturen en hogere luchtvochtigheid? dan heb je toch een soort kasje?
March 30, 201213 yr Inderdaad. Waarom niet buiten in de koude bak? Binnenskamers zal de plant vele malen zwakker zijn dan buiten. De plant krijgt maar eenzijdig licht.
March 30, 201213 yr Author Oké dus dat is beter dan warm binnen dan ga ik binnenkort maar even een kas kopen of maken
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.