Geplaatst: 11 april 201213 j Tot mijn grote blijdschap zie ik allerlei zaden kiemen in mijn kweekbakken. Tot mijn grote schrik zag ik ook dat op 2 bloemkool kiemen ook schimmel zit. Wat ik mij afvraag is of ik de kiemen zal verwijderen om verdere besmetting te voorkomen. De oorzaak is waarschijnlijk een te vochtige bodem. De kweekbak/propagator staat nu te luchten (schuifjes aan de bovenkant open). Wat zal ik doen?
Geplaatst: 11 april 201213 j Ik zou ze laten groeien, maar wel ergens anders. Niet in die verwamde bak. Dat is echt niet nodig voor bloemkool. Giga-gaas.nl facebook.com/Veldvarkens
Geplaatst: 11 april 201213 j Auteur Dank voor de snelle reactie!Echt verwarmen doe ik ze niet maar zal het ook zeker niet gaan doen.
Geplaatst: 11 april 201213 j Ik denk dat het de haarworteltjes zijn, dat lijkt erg op schimmel maar is het niet En wat Jorieke zegt, bloemkool naar buiten, binnen is geen succes http://mijnmakkelijkemoestuintje.punt.nl
Geplaatst: 11 april 201213 j Auteur Hm, zo had ik het verwarmde nog niet geïnterpreteerd... Naar buiten dus! Het zijn geen haarwortels volgens mij omdat het vanaf het buitenste van het zaadje over de aarde gaat.
Geplaatst: 11 april 201213 j Hihi, je laatste beschrijving snap ik niet helemaal maar had het zelf ook eens... ik denk nog steeds dat dit het moet zijn. Maar kan het mis hebben hoor Kan je een foto maken? http://mijnmakkelijkemoestuintje.punt.nl
Geplaatst: 12 april 201213 j Auteur Euh.. Nu kan ik geen foto maken (ben niet thuis...). Ik zal het zeker doen en ja... ik ga toch steeds meer twijfelen ondanks dat het toch echt op schimmeldraden leek... Wordt vervolgt...
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.