Ga naar inhoud

Waar speciale en exotische kruiden en groenten kopen


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Hallo,

 

Ik ben net mijn allereerste moestuin aan het opzetten.

Ik wou er direct goed aan beginnen en aangezien ik een voorliefde heb voor speciale en exotische kruiden en groenten mogen deze zeker niet ontbreken in mijn tuin!

Toch lijk ik niet alle zaadjes te vinden voor de kruiden en groenten die ik in gedachten had.

Kunnen jullie mij helpen met een paar winkels of webshops?

Ik ben van Belgie (Mechelen), maar voor een echt goede winkel wil ik wel eens tot in Nederland rijden...

 

Graag jullie tips en advies!!

 

Kimberly

Geplaatst:

Ik heb bijna alle zaadjes online gekocht.

Google eens op het soort dat je zoekt met het woord zaad erachter.

Dan zul je waarschijnlijk wel wat kunnen vinden.

Geplaatst:

Ja, ik heb wel zo veel nodig dat ik hoopte 1 goede winkel of webshop te vinden om te vermijden dan ik 10 keer verzendkosten moet betalen voor al mijn zaadjes te hebben.

 

Wel, bedankt voor de supersnelle reactie, heel leuk!!

Geplaatst:

Ik heb het idee dat Vreekens het grootste assortiment heeft maar misschien heeft iemand anders daar ondere ideeën over? Ze zitten in Dordrecht, misschien is dat te doen voor je?

Geplaatst:

Gewoon even meedenken hier:

 

Online shops hanteren zeer diverse regels voor verzendkosten. Soms heel laag, soms weinig of niets boven een bepaald bedrag... Beetje combineren en uitpluizen misschien. Op zich past zaad meestal gewoon door de brievenbus, dus ze hebben hier wat speelruimte om prijzen laag te houden (of juist daarmee nog iets te verdienen).

 

De kans dat je hele assortiment bij een handelaar aanwezig is of in voorraad, is niet zo groot. Geldt ook voor winkels waar je naar toe gaat: die hebben meestal een assortiment van een of meerdere zaadhandels. Je zit nu al wat aan het einde van het zaad-aankoopseizoen...kan al van alles op zijn.

 

Als je naar meer exotische dingen zoekt, loont het mischien om ook in het buitenland te kijken (Duitsland, Frankrijk, GB, USA...). Bestelde zelf van het weekend wat in Amerika, vrij speciale zaden (o.a. de kiwibes-zaden die ik al lang zocht) .... kwam met verzendkosten (en wat extra tomatensoorten om aan het minimumbedrag te komen) al met al met minder dan 13 Euro omgerekend rond voor 9 soorten zaad. Kon betalen met Paypal.

In mijn moestuin heers ik als een tiran.

Wie niet luistert wordt onthoofd of uitgetrokken.

Wie gehoorzaamt wordt opgegeten.

De ondergrondse organismen houd ik te vriend, om mijn macht te behouden.

Geplaatst:

Kijk hier eens, hier haal ik (bijna al) mijn zaadjes:

 

http://www.seedspro.com/index.php/cPath/21

http://www.vreeken.nl/2007/index1024x768.php?urloptions=

http://www.denieuwetuin.be/

http://seedsfromholland.com/NL/

www.hobbyzaden.nl

 

 

En mijn persoonlijke favoriet (niet duur, veel keuze en de dag na de bestelling al meteen in huis!):

http://www.123zaden.nl/?gclid=CJWql56I868CFUxlfAodOFB5ZA

Gardening is cheaper than therapy. And you get tomatoes!

Gast
Dit topic is nu gesloten voor nieuwe reacties.
×
×
  • Nieuwe aanmaken...