Ga naar inhoud
Image Image Image Image Image

Op het werk bestellen we altijd bij de AH, en deze keer kon ik een slag slaan bij de moestuintjes.

 

2016-03-21-1981921458675842.11

 

2016-03-21-1964641458675849.10

 

Mijn eigen zaaisels gaan erg goed. De tomaat staat er lekker bij. Bij mijn vorige bericht kreeg ik te horen dat de blaadjes nog niet de echte blaadjes zijn, dus nu vroeg ik me af of deze dan wel goed zijn om te verspenen?

 

Linked Image

 

De pompoen gaat helemaal snel, de kleine potjes werden al te klein. Dus deze heb ik wel alvast verplaatst. In totaal toch 5, best blij mee.

 

2016-03-22-2062681458675836.34

 

Over de pompoenen heb ik al veel gelezen maar vooral dat ze erg groooooot worden, dus ik ben benieuwd.

 

As. vrijdag een dagje vrij. De beestenboel moet geent worden en de tandarts komt voor de paardjes. In de tussentijd kan ik weer verder aan de opgehoogde moestuin bakken. Alleen nog hout verzagen en plaatsen. Afgelopen weekend ruimte gemaakt en het op het oog vlak getrokken. Moet goedkomen

3 reacties

Aanbevolen reacties

Geplaatst:

Ik zie nog geen echte blaadjes bij je tomaat dus zou het nog niet doen, je het er wel erg veel in een potje zitten.

metalmini

Members

Geplaatst:

Ik zie nog geen echte blaadjes bij je tomaat dus zou het nog niet doen, je het er wel erg veel in een potje zitten.

 

Ja op het zakjes stond dat ze al "overdatum" waren. Dus ik dacht, verspreid je win kansen. Als ik ze verspeen zal ik ze toch uit elkaar moeten halen denk ik.

Erny

Members

Geplaatst: (aangepast)

Je tomaat heb je inderdaad wel heel dicht gezaaid. Zou dan ook niet te lang wachten met verspenen omdat anders de wortels weer teveel met elkaar gaan vergroeien en je die dan weer beschadigd bij het uit elkaar halen... Je zou de kluitjes aarde met de kiemen daarvoor kunnen onderdompelen in water zodat ze zich gemakkelijker laten scheiden.

aangepast door Erny

Gast
Voeg een reactie toe