Nieuwe foto's! (Leuk ter vergelijk)
Ik heb zojuist nieuwe foto's gemaakt en ik vond het erg leuk leuk om die van begin deze maand te vergelijken met hoe het er nu uit ziet
Ik heb nog wel een paar vragen. Ik zet ze bij de foto's neer.
Men neme: 1 teen knoflook, de onderste paar centimeter van een aantal gebruikte bosuitjes en wat oude aardappeltjes en dan krijg je:
Ondanks dat ze er de vorige keer niet goed uitzagen, zijn m'n korenbloemen, papavers en kamilleplantjes er toch nog best goed bovenop gekomen:
De rabarber groeit als kool! Moet ik de stelen gaan ondersteunen met stokjes? Hoe hoog worden ze eigenlijk? En hoe weet ik wanneer ze klaar zijn om te eten?
De worteltjes komen inmiddels ook voorzichtig om het hoekje gluren en het begin van de broccoli is te zien! Wanneer is een broccoli klaar om te eten?
M'n stekjes van peper en paprika. Er waren er een aantal doodgegaan maar ik had er nog een aantal in het kasje staan dus die heb ik er nu weer in gezet. Ben heel benieuwd hoe ze het zullen gaan doen.
De pallettuin! Ik vrees dat de basilicum het echt niet gaat redden. De koriander is er weer helemaal bovenop gekomen en de munt is hard z'n best aan het doen.
Onderin zitten twee soorten sla. Ik ben maar alleen en als ik sla eet dan eet ik dus niet zoveel sla. Of ik doe één blaadje bij beleg op brood. Kan ik deze sla-bladeren nu al eten?
De vorige keer was het bessenboompje nog helemaal kaal, nu is ie al flink aan het uitlopen! Ik hoop dat ik er dit jaar een paar besjes vanaf kan halen
2 reacties
Aanbevolen reacties