Ga naar inhoud

gisteren heb ik paarse aardappels uit de winkel onder de grond gestopt, met lange uitlopers en al (ik was ze een beetje vergeten....) En als ze dan toch niet meer eetbaar zijn, dan ga ik experimenteren! Er stond nog een lege wasmand en de zak met potgrond was snel gekocht.

Ook heb ik een 18(?) grote witte Griekse bonen geweekt en gelegd. Ze staan in grote potten op een vorstvrije plek buiten het bereik van kattenpoten. Wat ik er over ben tegen gekomen is dat ze zullen groeien als pronkbonen, en daar ben ik heel erg gek op. Als ze de potten uitgroeien gaan ze de volle grond in, met wat rekken om tegenop te groeien.

Mijn tomatenzaailingen zijn allemaal omgevallen, geen een uitgezonderd. Ik ga planten kopen, dit is niet leuk meer.

De komkommer gaat morgen alsnog gezaaid worden, wel erg laat, maar ze komen tegen het huis.

 

Het wordt een interessant jaar!

3 reacties

Aanbevolen reacties

Kibas

Members

Geplaatst:

Leuk om van je te horen

Toto

Members

Geplaatst:

Wat jammer van je tomaten. Hoe komt het?

roosmarij

Members

Geplaatst:

Geen idee waarom ze allemaal zijn omgevallen. Te nat? Te droog? Te warm? Te koud? Te licht? Te donker? Ik heb ze onder alle mogelijke omstandigheden laten opkomen en alle zaailingen gingen om. Nou maar hopen dat de andere plantensoorten niet hun voorbeeld volgen!

Gast
Voeg een reactie toe