Aardbeien, Yurassic park, bloemen, kippenhok
We hebben wat hekjes gemaakt om kleine varkens tegen te houden, die ook weer makkelijk weg kunnen als we daar bijv. bomen gaan zagen enzo. En zelf stappen we er makkelijk overheen.
In de kruidentuin groeien al jaren heel wat knoflookbieslookjes op plekken waar ze niet horen. Tussen de stenen! En je kunt vanaf de bovenkant van alles proberen maar ze gaan mooi niet weg. Dus we hebben ons maar even kwaad gemaakt en ze van onderen bestreden! Dus: stenen er uit, plantjes wegtrekken met bolletjes en al, en dan de stenen weer terug en meteen nieuw zand er tussen.
![]()
In de grote kas kan goed veel groen geknipt worden!
Hon tsai tai links, en raapstelen op rechts
En spinazie:
De aardbeien die daar staan gaan ook al mooi:
en kijk de abrikozen nou eens
de tomaatjes komen ook mooi op
In yurassic park bloeit van alles! Vooral de peren bloeien dit jaar uitbundig
Maar ook alle soorten appels
En daar tussen, lager, bloeit ook een boel. Pinksterbloemen, madeliefjes, paardenbloemen, en grote pollen dovenetel
Bij de kleine kas hebben we verhoogde bakken gemaakt en een bloeiende klimplantenmix gezaaid.
(ze gaan nog wat mooier roesten hoor)
En het kippenhok-van-afvalhout was nog niet helemaal af, en moesten nog wat latjes en andere afwerkdingetjes. Ook hebben we het behandeld met olie.
![]()
![]()
Aanbevolen reacties