Ga naar inhoud
Bekijk in de app

Een betere manier om deze website te gebruiken. Meer informatie.

Moestuin Forum

Een app met volledig scherm op uw startscherm met pushmeldingen en meer.

Om deze app op iOS en iPadOS te installeren
  1. Tik op Deelpictogram in Safari
  2. Blader door het menu en tik op Toevoegen aan startscherm.
  3. Tik op Toevoegen in de rechterbovenhoek.
Om deze app op Android te installeren
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Wim54

Leden
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

  1. Dorian startte met het volgen van Wim54
  2. Ik heb het weer eens gewoon op de oude manier gedaan, zoals we het vroeger op de boerderij deden: 4 potten goed afgewassen met afwasmiddel en goed met heet water nagespoeld, deksels net zo. verse wortelen uit de tuin, geschrapt en een portie pronkbonen geplukt, deze gepunt en gewassen. In 2 potten de pronk(snij) bonen stevig ingedrukt en de andere 2 potten stevig gevuld met wortelen, beetje zout in elke pot, kokend water erop, deksels erop gedraaid. de 4 potten in een pan met water gezet 2 cm onder de rand van het deksel. uur laten koken op middelmatig vuur, zodat het water wel kookt. En dan maar afwachten of het goed gaat, vroeger deden we het ook zo.
  3. Ik begon als 13 jarige met een stukje grond van 20m2 en een paar jaar later had ik op mijn 16e een volkstuintje van 50m2, als kind is dat heel leuk, op mijn 18e verhuisde ik naar een groter complex waar ik 150m2 had, dit werd steeds groter tot 300m2. !n 1993 hield het op omdat ik getroffen werd door een beroerte, jammer, mijn grootste hobby kon niet meer. Aangezien ik toen 33 was , heb ik het toch nog weer zover kunnen schoppen dat ik in 2006 weer genoeg kracht had om met 100m2 te beginnen, een droom kwam uit, het jaar erop 200m2, maar toen werd de tuin opgeheven, gelukkig mocht ik bij bekenden van mij een deel van hun pluktuin gebruiken en sinds vorig jaar de hele pluktuin, inmiddels is dat bijna 500m2. Lijkt veel, maar ik experimenteer graag en wil van alles uitproberen, zoals het zaaien van dahlia's en andere snijbloemen. Er zitten ook nog 200 dahliaknollen in de grond. De hobby verveelt nooit, ook niet na ruim 30 jaren met moestuin.
  4. Wim54 plaatste een blogpost in Wim54's Blog
    mooi tuin, veel ruimte en een kat die er ook van geniet
  5. Wim54 reageerde op Wim54's blog bericht in Wim54's Blog
    Dank je Anne, ik zag net de foto's van jou tuin en zaaigoed. heel mooi en veel herkenbaar zaaigoed.
  6. Wim54 reageerde op Wim54's blog bericht in Wim54's Blog
    jdw : ik doe het alleen, de opbrengst van de tuin verdwijnt voor een groot deel in de vriezer en natuurlijk eet ik er verder het hele jaar van en geef ik ook wat weg aan vrienden, familie en bekenden, ook komen er veel bloemen in de tuin. Ik ga iedere dag wel een paar uurtjes naar de tuin, behalve bij regen, ik zorg altijd dat het netjes is, houd het onkruidvrij en hark de paadjes tot vervelends toe aan.... hierbij een paar foto's van 2013.
  7. Wim54 reageerde op Marjolein23's topic in Voordeur
    welkom Marjolein
  8. Wim54 reageerde op Wim54's topic in Voordeur
    Ook foto's van dieren, lees ik... wel mijn konijn heeft jongen, deze zijn 1 dag oud.
  9. Wim54 reageerde op Wim54's blog bericht in Wim54's Blog
    Dank jullie voor de reacties, er is inderdaad heel veel regen gevallen hier, met name gisteren, héél veel. Maar dat is ook goed voor de losse grond hier die snel droog is. Alleen jammer van de vorst afgelopen weekend, die heeft de aardappelen goed geraakt, gelukkig wel grotendeels blad en niet de hartjes van de scheuten.
  10. Het had nog erger gekund ...
  11. Ja hoor, dat kan, vroeger op de boerderij werd in mei de tuin omgeploegd en daarna nog alles gezaaid, ook plantuien
  12. Wim54 plaatste een blogpost in Wim54's Blog
    Foto's van mijn tuin
  13. Wim54 reageerde op Wim54's topic in Voordeur
    Bedankt Stan, weer wat geleerd !
  14. Wim54 reageerde op Sietske's topic in Voordeur
    Welkom Sietske en succes!
  15. Wim54 reageerde op karlijn74's topic in Voordeur
    Welkom!
  16. Welkom, mooie tuin, leuk om de foto's te zien.

Browser pushmeldingen instellen in uw browser

Chrome (Android)
  1. Tik op het slotpictogram naast de adresbalk.
  2. Tik op Machtigingen → Meldingen.
  3. Pas uw voorkeuren aan.
Chrome (Desktop)
  1. Klik op het hangslotpictogram in de adresbalk.
  2. Selecteer Site-instellingen.
  3. Zoek Meldingen en pas uw voorkeuren aan.