Ga naar inhoud
Bekijk in de app

Een betere manier om deze website te gebruiken. Meer informatie.

Moestuin Forum

Een app met volledig scherm op uw startscherm met pushmeldingen en meer.

Om deze app op iOS en iPadOS te installeren
  1. Tik op Deelpictogram in Safari
  2. Blader door het menu en tik op Toevoegen aan startscherm.
  3. Tik op Toevoegen in de rechterbovenhoek.
Om deze app op Android te installeren
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Tuinliefhebster

Leden
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

  1. Dorian startte met het volgen van Tuinliefhebster
  2. Bedankt voor alle reacties. We zitten hier inderdaad op zandgrond en het is erg droog momenteel. Ik zal in ieder geval nog wat bemesten.
  3. Deze boom is van het ras Pyrus Communis 'Conference'
  4. Onze perenboom heeft gekrulde blaadjes. Wie weet wat hiervan de oorzaak kan zijn? Ik hoop dat het niet al te ernstig is. De bloesem is inmiddels al wel uitgekomen. Ik zie veel mieren rondom de bloesem lopen, maar verder geen luizen o.i.d. Afgelopen twee jaar heeft de boom wel de perenpok gehad.
  5. Bedankt voor jullie hulp! Fijn om te horen dat het toch mee valt. Vanaf nu zal ik het bij gaan houden
  6. Wij hebben een aantal jaren geleden (3 ofzo) een appelboom in de tuin gezet en eigenlijk vrijwel nooit gesnoeid. Simpelweg omdat we niet weten welke takken nou precies weg moeten en hoe kort. Hij heeft nu hele lange afbuigende takken, met name de onderste takken. Ik zag een topic waarin iemand de lange takken korter had gesnoeid, kan onze boom dat ook nog gebruiken? Kan ik dat het beste nu nog doen of na de oogst in de zomer? Voorkant Achterkant En nu ik toch een topic heb. Hoe zit het met onze peer? Die takken staan wel wat beter in een hoek van 45 graden. (Ik hoop dat het goed is gegaan met de foto's, in de voorbeeldversie zie ik ze in het klein. Volgens mij kan er anders op geklikt worden om de foto's groter te zien.) P.s. oeps per ongeluk ook nog onder het groente onderdeel gezet en ik zie nu pas dat ik onderaan foto's kon invoegen. Nog even het forumbericht maar eens lezen over hoe ik ze dan recht krijg.
  7. Tuinliefhebster plaatste een topic in Voordeur
    Dag allemaal, Mijn naam is Meike, ik ben 24 jaar en mijn passie is tuinieren. Volgens mij heb ik het tuiniergen geërfd van mijn oma, haha. Ik woon nog bij mijn ouders en we hebben een tuin van 80 vierkante meter. Onlangs hebben we twee koude kassen aangeschaft (100 x 60 cm) en een grote koude kas (die wegens de storm weer even binnen staat). In de (moes)tuin staan o.a.: - Appel- en perenboom, frambozenstruik, kiwiplant - Rozemarijn, peterselie, tijm, munt, chocolade munt, bieslook (die doet het het beste tussen de tegels), knoflook bieslook - en in maart gezaaid: rode bietjes, sla en wortel Momenteel in de koude kassen: veldsla, rucola, broccoli, prei, chinese boontjes, peultjes, allerlei soorten kruiden van zaadschijven. Ik hoop op dit forum veel nieuws te kunnen leren, zodat ik nog meer kan genieten van de moestuin en uiteraard de oogst.

Browser pushmeldingen instellen in uw browser

Chrome (Android)
  1. Tik op het slotpictogram naast de adresbalk.
  2. Tik op Machtigingen → Meldingen.
  3. Pas uw voorkeuren aan.
Chrome (Desktop)
  1. Klik op het hangslotpictogram in de adresbalk.
  2. Selecteer Site-instellingen.
  3. Zoek Meldingen en pas uw voorkeuren aan.