Ga naar inhoud
Bekijk in de app

Een betere manier om deze website te gebruiken. Meer informatie.

Moestuin Forum

Een app met volledig scherm op uw startscherm met pushmeldingen en meer.

Om deze app op iOS en iPadOS te installeren
  1. Tik op Deelpictogram in Safari
  2. Blader door het menu en tik op Toevoegen aan startscherm.
  3. Tik op Toevoegen in de rechterbovenhoek.
Om deze app op Android te installeren
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Huibert

Leden
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

  1. thx! ga ik proberen
  2. ik heb een stukje met 40 tuinboonplanten waarvan er drie ineens onder de luizen zaten. Las dat de de toppen eruit moet knippen maar dan knip ik alle bloemen mee. Nu was ik vanmiddag aan het sproeien en toen heb ik met een heel harde straal de luizen eruit gespoten. Wellicht de bloemen ook wat beschadigd maar ze zien er schoon uit iig. Is dit een goed idee of verspreid ik de luizen alleen maar nu? Iemand betere tips?
  3. Goedemorgen, Ik wil een heel aantal aalbesstruiken erbij planten en heb een aantal aalbesstruiken die veel te groot zijn. Dus dacht ik: ik hak ze met een scherpe schop doormidden en verplant één helft. Ik lees echter nergens dat dit een werkende methode is.... Iemand hier ervaring mee? Groet, Huibert
  4. op de stam van mijn pruimenboom groeien ineens paddenstoelen. elfentrappetje noemde mijn schoonmoeder deze. Is dit het einde van de boom of kan deze nog een tijdje mee?
  5. en als je dan drie bladeren boven de bloeiende tros topt, knip je alle andere bladeren daaronder dan weg? dus laat je 2-3 bladeren zitten en de rest niet? of laat je tussen iedere tros 2-3 bladeren zitten?
  6. oei! dank. ik ga gelijk aan de slag.
  7. het is nu bijna september. ik heb een aantal biologische roma tomaten. Doen t top maar ik heb een paar vragen. Er hangen nu een tros of 7 aan waarvan een klein deel aan het worden is (deel is ook al geoogst). De plant groeit vrolijk door en maakt ook steeds nieuwe bloemen voor nieuwe trossen. Ik dief, ik knip onderste bladeren weg en zorg dat het 1 stengel blijft waaraan alles gebeurt. vraag: ik ben genegen alle trossen die nu alleen nog bloem zijn weg te snoeien omdat dat geen rode tomaten meer worden. Is dat correct? Of moet ik alles boven de bovenste tros groene tomaten wegknippen? Of denken jullie dat 7 volle trossen ook te veel is om nog rood te worden. Ze groeien in een kas waarvan een aantal panelen weg zijn gewaaid.... (zie foto) Groet! Huibert
  8. ah mooi! Ik zal in september eens aankloppen bij POMVNH. Dank voor de tip!
  9. Ze zijn altijd zo klein denk ik. En de beschrijving die ik bij meikers lees (beetje zurig) klopt ook. Zou kunnen idd
  10. thx! ik ga er na de zomer eens wat aanschaffen.
  11. Hi, ik ga me alvast goed voorbereiden op t volgende seizoen. Heb dit jaar veel wolluis en het zal wel vaker lang droog worden. ik dacht zelf aan (zuid)Franse rassen misschien? iemand een goede tip?
  12. Dag Marcel en anderen Hier de rijpe kersen. Donkerder worden ze niet. Groet, huibert
  13. hi marcel, hier twee foto's van vrucht met steeltje
  14. geen idee welk ras het is. De kersen zijn iig niet zuur. Ik ben dol op die boom. Ongelooflijk als ie in bloei staat. Maar ik ben enigszins gerustgesteld. Dank
  15. bij deze! Bij de top kom ik niet... En dank voor het meedenken!

Browser pushmeldingen instellen in uw browser

Chrome (Android)
  1. Tik op het slotpictogram naast de adresbalk.
  2. Tik op Machtigingen → Meldingen.
  3. Pas uw voorkeuren aan.
Chrome (Desktop)
  1. Klik op het hangslotpictogram in de adresbalk.
  2. Selecteer Site-instellingen.
  3. Zoek Meldingen en pas uw voorkeuren aan.