Ga naar inhoud

Wortel

Members
  • Aantal items

    1524
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

Persoonlijke informatie

  • Woonplaats / Regio
    Driebergen

Recente bezoekers van dit profiel

De recente bezoekers block is uitgeschakeld en zal niet meer getoond worden aan gebruikers.

  1. Ik zeg trouwens wel wildkleur, maar de jonge mannen proberen ook al wat. Dus wat dat betreft garantie tot de deur🤫
  2. Wortel

    Mooi weer

    Kwartels zijn vooral insecten jagers, maar lusten ook wel groen. Denk niet dat ze zo verwoestend zijn als kippen, maar met kleine plantjes zou ik het niet aandurven.. Echter het grootste probleem is dat kwartel geen "thuis" hebben, dus terug naar het hok o.i.d. zullen ze niet doen. En een aantal meters omhoog is geen probleem, dus een hekje helpt ook niet echt. Ze zijn op dat gebied nogal dom, dus ik zou ze nooit los laten lopen.
  3. Wortel

    Mooi weer

    Tijd vliegt, de pepers staan al in de kas. De tomaten volgen nog. De vroege voorjaars bloeiers zijn alweer klaar en de volgende dienen zich alweer aan. Aardbeien gaan ook goed De vijver is mooi helder De eerste andijvie plantjes zijn alweer opgegeten door de slakken.... en ik heb 10 tallen kleine slakjes aan de kwartels gegegeven. Ben benieuwd hoe dit zich verder gaat ontwikkelen. Plantjes toch maar wat groter opkweken voor het uitplanten. Een van de helpers
  4. Wortel

    Citroengras

    Mijn bosje gisteren voor het overplanten naar de kas.
  5. Vorige week hebben we de jonge dieren bij de oudere gezet. Eerst nog gescheiden door een hekje, toe ze daar regelmatig overheen gingen hebben we het hekje weggehaald. Geen enkel issue gehad gelukkig. De jonge heren beginnen zich te roeren maar worden duidelijk opgevoed door de oudere man. Grasmaaisel vinden ze heerlijk om doorheen te rommelen en op te liggen. De hele groep samen: Overigens gaan we half mei nog een aantal uitbroeden van de wildkleur dieren, dus als er mensen zijn die graag kuikens willen PB me maar.
  6. Zier er prachtig uit!! Ik snap je hond wel, ik zou ook wel de hele dag op zo'n lekker warm vachtje kunnen luieren. Bizar he dat die schapenvachten gewoon weggegooid worden, mooi dat je ze zo kunt hergebruiken.
  7. Gewoon hollandse stroop, havervlokken en tarwebloem. Overigens begin met 12 minuten in de oven, zijn ze nog niet bruin aan de randen dan 2 minuutjes erbij. Ze zijn nog een beetje zacht als ze uit de oven komen, stijven daarna pas echt op.
  8. Plekje gevonden voor de rabarber en de lavas van de MTFD. Ook de gekregen orchideen opnieuw opgepot. De rest staat nog in de kas (want niet binnen staat zoals de peper en tomaat). Grond is alweer gort droog hier dus wat regen is prima, de buitjes tot nu toe doen niet genoeg. Gelukkig zitten de regentonnen nog vol genoeg.
  9. Vond er vandaag wat kleintjes, tot 3 cm ongeveer. Heb ze aan de kwartels gegeven. Laat ik het zo zeggen, ben blij dat de kwartels klein van formaat zijn anders hadden ze zo jurassic park in gekund 😈
  10. Nu 4 weken oud, volledig in de veren. Ze groeien nog wat in de hoogte en breedte, nog een paar veren die wat gefatsoeneerd moeten worden maar geen grote veranderingen meer. Vind de kleuren zo mooi! Filmpje van ze allemaal De andere hebben gisteravond het eerste setje vol gemaakt.
  11. Wortels zijn altijd leuk 🤣
  12. De jonkies moeten het nu zonder warmteplaat doen. De nacht temperaturen zijn de komende tijd minder koud. Morgen zijn ze alweer 4 weken en vol in de veren. Volgend weekend gaan ze naar buiten. Hiervoor moesten we wel nog wat uitbreiding op de lekkere plekjes verzinnen. We hadden nog een stuk oude kast van de buren staan die ze naar de stort gingen brengen, waar ik nog wel wat nuttigs inzag. Het onderste deel was een gedeelte met lades, zonder bodem. Daar een plaat ingezet, die er aan de achterkant nog uit kan. En zo is dat ook weer geregeld. De zandbak is ook een favoriet En inmiddels krijgen we daarvoor 3 eitjes per dag voor terug.
  13. Yes, ze zijn er weer! Volgend weekend eten we de laatste van vorig jaar uit de vriezer, dus perfect.
  14. Voor wie de ANZAC koeken lekker vonden, wel in het engels aangezien het een Australisch /Nieuw Zeelands recept is...
  15. Het was zalig en weer zo gezellig! Bedankt aan iedereen.
×
×
  • Nieuwe aanmaken...