Geplaatst: 22 april 201411 j Ook maar even voorstellen aangezien ik hier regelmatig meelees.Ik ben een klein vrouwtje , mama van 2 dochter van 5 en bijna 2.Sinds mijn 16e heb ik al een moestuin op een volkstuincomplex, niet alle jaren heel fanatiek door studie en zwanger, verbouwen enzo.Dit jaar ben ik weer enthousiast aan de slag gegaan, we wonen nu weer op loopafstand van de tuin en dat is toch wel ideaal. Ik zou graag het hele jaar uit de tuin willen oogsten, hopelijk gaat dat dit jaar steeds meer lukken.
Geplaatst: 22 april 201411 j Afhankelijk van de grootte van uw tuin, het onderhoud ervan en de bemesting, kunt ge misschien wel genoeg oogsten voor een vol jaar.Mij lukt dat redelijk goed. Voor al de schone meiskes ne zoen, en voor de ventjes ne pol.
Geplaatst: 22 april 201411 j Welkom en we zijn gek op foto's. Onkruid bestaand niet, het is slechts ongewenste vegetatie en het verschil tussen een bloem en een onkruid is een oordeel. www.peperschrift.nl
Geplaatst: 22 april 201411 j Wees welkom van ook een hele verse hier. Wij zijn een afhaalpunt van lavameel uit de Eifel.
Geplaatst: 22 april 201411 j Auteur Bedankt voor het welkom. We hebben 105m2 tot onze beschikking. Misschien niet genoeg om het hele jaar uit te eten maar zoveel mogelijk wil ik wel proberen. Vandaag in ieder geval een heel klein maaltje groene asperges uit de tuin kunnen eten.
Geplaatst: 23 april 201411 j Welkom Chilibase.nl de grootste Chilipeper dBase van Nederland http://chilibase.nl Chilimagazine.nl Chilipeper Nieuws http://chilimagazine.nl
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.