Ga naar inhoud
Bekijk in de app

Een betere manier om deze website te gebruiken. Meer informatie.

Moestuin Forum

Een app met volledig scherm op uw startscherm met pushmeldingen en meer.

Om deze app op iOS en iPadOS te installeren
  1. Tik op Deelpictogram in Safari
  2. Blader door het menu en tik op Toevoegen aan startscherm.
  3. Tik op Toevoegen in de rechterbovenhoek.
Om deze app op Android te installeren
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Featured Replies

Geplaatst:

hallo iedereen

 

 

Ik ben van plan om volgend jaar snijbloemen te kweken in mijn volkstuin. Maar hebben deze eigenlijk mest nodig???

Geplaatst:

Geheel afhankelijk om welke bloemen het gaat. De term 'bloemen' is wel heel erg breed he ? De ene bloem wel , de andere zeker niet. Net als met groenten, bomen, struiken, whatever. Het een is het andere niet. Er zijn bloemen die rijker en langduriger bloeien zónder mest, en van mest ziekig worden en andersom. Wil je Dahlia's; die lusten wel wat bv.

 

Ook de tem snijbloemen zegt mij eigenlijk niet zo veel. Bloemen voor de pluk dus. maja.... Bedoel ik verder niet vervelend hoor, maar iets meer moet je wel zeggen.

Geplaatst:
  • Auteur

hallo

 

 

sorrie voor de onvolledige uitleg, maar het zullen dalia's zijn. moet je die eigenlijk nu al planten??

Geplaatst:

Dahlia's houden wel van een rijke grond ja. Die moeten toch wel heel wat werk verrichten: gróót worden en ook nog véél bloemen maken, gróte bloemen. En dat alles in 1 seizoen.

Dahlia's poot je in het voorjaar, beetje afhankelijk van hoe zwaar of laat de winter is ( kunnen niet tegen vorst ) worden ze meestal aangeboden in april / mei en dan poot je ze ook.

Nú poten raad ik je af en wordt eigenlijk ook niet gedaan. Wel wat veel kans dat ze weg zullen rotten in de bodem de komende winter. Of kapot vriezen bij zware vorst, mochten we die krijgen.

 

Er is overigens een apart topic over Dahlia's. Rechtboven in het zoekvenster kun je intypen : 'Alles over Dahlia's ' , dan krijg je vanzelf dat topic. Staan vele ervaringen in van onze mede-forummers.

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

Browser pushmeldingen instellen in uw browser

Chrome (Android)
  1. Tik op het slotpictogram naast de adresbalk.
  2. Tik op Machtigingen → Meldingen.
  3. Pas uw voorkeuren aan.
Chrome (Desktop)
  1. Klik op het hangslotpictogram in de adresbalk.
  2. Selecteer Site-instellingen.
  3. Zoek Meldingen en pas uw voorkeuren aan.