Geplaatst: 28 maart 201510 j Zoals de titel al zegt heb ik dus vlekken op het blad van mijn tomatenplant. Is dit een schimmel of wat anders? En kan ik er iets tegen doen? Zoja wat? Hier even de foto voor duidelijkheid (heb de ergste blad even gepakt): Alvast bedankt want ik ben zelf nog niet bekend met alle ziektes
Geplaatst: 28 maart 201510 j Ziet er uit als verbranding. Heeft de plant soms een tijdje in de volle zon gestaan terwijl ze dat nog niet gewend was ? -- Planten kunnen niet voelen. Je kunt planten wél aanvoelen. --
Geplaatst: 28 maart 201510 j De zaailingen die bij mij op het zuiden achter een raam staan hadden daar ook wat last van. Verbranding. Zeker als het net geregend heeft en er zitten nog wat druppels op het raam kan je heel plaatselijk lelijke brandplekjes krijgen. Niet meer actief. Graag contact via mail of fb.
Geplaatst: 28 maart 201510 j Auteur Oh oke die had ik niet verwacht ga ik daar wat beter rekening mee houden.
Geplaatst: 31 maart 201510 j Dank je Bubbels voor de tip. Met dagen zoals vandaag waar hevige buien afgewisseld worden door felle opklaringen en zon is er dus een kans op dit soort verbrandingen. Wanneer dat jou als deskundige kan overkomen dan is het niet verbazend dat het mij als leek ook overkomt
Geplaatst: 1 april 201510 j Oh maar ik ben geen deskundige hoor. Ik heb alleen een niet onderkende verslaving. Niet meer actief. Graag contact via mail of fb.
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.