Ga naar inhoud
Bekijk in de app

Een betere manier om deze website te gebruiken. Meer informatie.

Moestuin Forum

Een app met volledig scherm op uw startscherm met pushmeldingen en meer.

Om deze app op iOS en iPadOS te installeren
  1. Tik op Deelpictogram in Safari
  2. Blader door het menu en tik op Toevoegen aan startscherm.
  3. Tik op Toevoegen in de rechterbovenhoek.
Om deze app op Android te installeren
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Gier als bestrijdingsmiddel

Featured Replies

Geplaatst:

Hey allemaal!

 

Gisteren begonnen met brandnetelgier te maken.

Gelijk eens opgezocht voor wat je het allemaal zou kunnen gebruiken, en het zou ook werken als stof die voor geurverwarring zorgt.

 

Nu teel ik voor het eerst dit jaar asperges, en ik vroeg me af of ik met dit brandnetelgier ook de aspergekever op afstand kan houden?

 

Iemand ervaring?

 

Mvg,

Lowie

Geplaatst:

Brandnetelgier ( zie ook de topics die daar over gaan ) wordt veelal ingezet als bemesting, sterk verdund ook als bladbemesting. Dat weet je vast al ; het is een stikstofboost die je dan geeft ( helemaal afhankelijk van dosering en wijze toepassen en methode van maken van de gier )

 

Het wordt ook wel toegepast als luizen-bestrijding; weer ándere dosering, iets andere wijze van bereiding ook ( Toevoegen suikers bv, om het middel te doen kleven aan het insect )

 

Kan best hoor, dat het voor meerdere zaken kan worden ingezet, ter bestrijding of ter 'afleiding' ( geur ). Blijft wel staan, dat je altijd een combi hebt van dus de bestrijding-eigenschap die je nastreeft én de stikstof boost die je er mee geeft, want die geef je er dan gelijktijdig ook mee he ?

 

En dan is het de vraag of je plant, waar je het op toepast, die stikstof-boost wil hebben. Kán ook schadelijk zijn he ? Weet ik dus niet, moet je zelf bepalen.

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

Browser pushmeldingen instellen in uw browser

Chrome (Android)
  1. Tik op het slotpictogram naast de adresbalk.
  2. Tik op Machtigingen → Meldingen.
  3. Pas uw voorkeuren aan.
Chrome (Desktop)
  1. Klik op het hangslotpictogram in de adresbalk.
  2. Selecteer Site-instellingen.
  3. Zoek Meldingen en pas uw voorkeuren aan.