-
Wat heb je vandaag gekregen?
Aahh…een wow pakketje! Lief…geniet ervan. 😊
-
Klaagbank #4
Geweldig…..die zoon van jou! En AI…soms…
-
Wat heb je vandaag gezaaid of geplant ? 2026
Helemaal niks gezaaid…..heb alles vanaf de zolder, kamers enz naar beneden gedaan en ook in de kas gezet. En dan is het best veel! 😊😇
-
Aardbeien, Yurassic park, bloemen, kippenhok
Mooie update! Zoveel groen ook lekker al te eten. Misschien moet ik mijn kas beter gan leren te gebruiken….😉
-
Bloesem fototopic 2026
-
Vragen en antwoorden geruilde plantjes MTFD 13 april 2024
Mooi plekje ook voor die kat toch? 😊😉
-
Vragen en antwoorden geruilde plantjes MTFD 13 april 2024
Grappig, die foto met de kat in de ring…ik dacht..heb ik dt niet al es gezien, en ja hoor, scroll maar terug! 😊😜
-
Hoe ik (Goudse) kaas maak
Ziet er in ieder geval heel smakelijk uit! 😋🐐
-
Pompoenen 2026
Ook ik heb effe gegoogled. Voor een liter olie 2, 5 kg pitten nodig. Per pompoen krijg je 100-300 gr zaden. De oliepompoen smaken misschien wat minder, maar hee…moet kunnen in een curry ofzo! De pitten kun je ook voor bv pesto gebruiken. ( google wijsheid) . Misschien toch een proberen om nou es te kijken hoeveel zaad je krijgt, en of je ze niet toch lekker vind uit eigen pompoen/ tuin. Hij ziet er ook gewoon leuk uit! Is ie niet lekker dan zet je ze in de herfst gezellig ergens neer! 😊🎃
-
Het gezicht achter Matthijs34
Welkom!
-
Mellie’s april
Lekker bezig, Mellie ondanks al dat snot en griepjes. Hopen dat de temperatuur nog wat omhoog gaat, zonnetje erbij…dan loopt alles lekkerder!
-
Peper en paprika verwelken
Ik ben op dezelfde manier als Arja flink wat plantjes verloren. Zagen er precies zo uit. In mijn beleving kwam het door die kl*te rouwvliegjes. Het lijkt nu goed te gaan, nu ik de meeste voorzien heb van nieuwe aarde.
-
Rabarber!
Altijd leuk, zulke onverwachte oogst kadootjes! 😊
-
Foto's van: je oogst
Paar jaar terug flinke planten gekocht. Ik heb geen geduld om te zaaien, en dan vier jaar ofzo te wachten tot oogsten.
-
Foto's van: je oogst
Appelvrouw….gewoon lekker effe koken, beetje geraspte kaas….heerlijk!