Geplaatst: 3 oktober 20187 j Als de daslook is uitgebloeid , de bloemblaadjes verdwenen, blijven de lekkere zaadbolletjes over die een kortstondige smaak vanmilde knoflook geven.Is er iemand die iets speciaals met deze bolletjes doet of heeft gedaan.Elke keer zijn de mensen die op mijn moestuin komen verrast en vragen zich net als ik af wat je er verder mee kan doen.Bewaren? hoe dan? drogen? inmaken?
Geplaatst: 4 oktober 20187 j wel pesto gemaakt, is altijd lekkerook wel in de spaghetti gedaantoen was het meeste op...
Geplaatst: 4 oktober 20187 j Auteur Je zou ze in kunnen maken? Dat betekent dat je het niet gedaan hebt en geen recept voor me hebt?
Geplaatst: 4 oktober 20187 j Zoek maar op "Arme Luis Kappertjes". Die maak je met de groene zaadbolletjes van Oost Indische Kers. Zou de Daslookzaadbolletjes op dezelfde manier behandelen.
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.