Ga naar inhoud

Aanbevolen berichten

Geplaatst: (aangepast)

Ik wil zaterdag de laatste spullen van de tuin halen. Behalve de fruitbomen. Die moeten eind oktober eraf 🙄

 

Nu hangt mijn Jonagold vol appels zou ik deze al plukken?

Ze beginnen een blos te krijgen maar het is nog vroeg.

zouden ze nog narijpen als ik ze pluk?

aangepast door angela
Geplaatst:

Hoe weet je of een jonagold appel rijp is? 

 

Heb zelf 1 jonge laagstam jonagold en deze heeft dit jaar zijn eerste appel helemaal bovenin de top hangen. Heb er vorige week zo'n Albert Heijn fruitzakje omheen geknoopt omdat de Franse veldwespen continu naar die boom vlogen. Gelukkig geen schade aan de appel. Hij is ondertussen vrijwel helemaal rondom rood geworden. Is ook een flinke appel inmiddels. 

Geplaatst: (aangepast)

Til de appel op en kantel hem daarbij. Als de appel bij ca 90 graden (of eerder) kanteling loskomt van de boom is hij rijp.

Werkt ook bij peren :-).

aangepast door marcelru
  • Thanks 1

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

×   Geplakt als verrijkte tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in

×
×
  • Nieuwe aanmaken...