Druk bezig in de moestuin! 08-05-20
Ik ben weer druk bezig in de moestuin en in dit blog ga ik dan ook mijn voortgangen bijhouden!
Ik ben druk bezig met het zaaien van verschillende planten. Linksboven munt, maar die komt maar die komt al weken niet op, dus denk dat ik die maar ga opgeven.
Rechtsboven een paprika plantje die hopelijk snel gaat groeien.
Vooraan twee (galia) meloen plantjes van een galia meloen uit de supermarkt. Deze ga ik binnenkort verpotten, omdat ik meerdere in één potje had geplant (had namelijk niet verwacht dat ze uit zouden komen).
Wat kropsla, die ik binnenkort ook ga verpotten:
Aardbeien plant: Van vorig jaar
Verschillende soorten munt:
Van links naar rechts Ananas munt, Marokkaanse munt
Normale munt en Marokkaanse munt:
Nog meer Marokkaanse munt:
Munt van vorig jaar, moet ik nog even zien te redden..
Paprika plant hangt er nog steeds niet al te best bij. Hopelijk komt daar snel verandering in.
Courgette plant doet het erg goed! Binnenkort maar met wat stokje omhoog zetten:
Peper plantje nog niet uitgekomen, pas geplant:
De hele moestuin tafel:
Meloen plant:
Kleinere paprika plant staat er ook niet al te best bij. Deze nu maar afgedekt met wat plastic folie tegen de wind en deze haal ik ook weer naar binnen in de avond:
Ik probeer wat zaadjes te kiemen met de ziplock methode. Onder andere een perzik zaad, avocado pitten en citroen zaadjes. Twee citroen zaadjes waren al uitgekomen, maar die laat ik nog iets verder wortels maken.
Wat basilicum nog gezaaid:
Bramen struik:
Paprika plantjes van supermarkt paprika geplant, nog niet uitgekomen:
Tomatenplant staat er ook niet al te best bij. Ook deze gaan nu in de nacht naar binnen en worden beschermt tegen de wind.
Bramen en bessen struiken:
-
1
0 Comments
Recommended Comments
There are no comments to display.