-
Content Count
78 -
Joined
-
Last visited
Personal Information
-
LOCATION
Daar waar de camper staat
Recent Profile Visitors
The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.
-
Helaas wonen wij maar met twee personen hier. De rest zit in Nederland.
-
Wat heb je net gegeten, of ga je nog eten (uit eigen tuin) 2020
motormuis replied to angela's topic in Koken en Recepten
Bietjes en een uitje. -
Wat heb je net gegeten, of ga je nog eten (uit eigen tuin) 2020
motormuis replied to angela's topic in Koken en Recepten
Vanavond kip in de hoed gegeten. Erg lekker, maar helaas was het niet gestold in de oven. De volgende keer dus iets meer richting quiche gaan denken. -
Ik pluk nu bijna 3 weken. Iedere dag toch wel een bakje vol.
-
Mijn rabarber. [emoji3]
-
Kersen heb ik vandaag weg gegeven en aardbeien. Ik heb van de buren witte kersen gekregen.
-
Hongaars gaat langzaam. Het is ook zo moeilijk.
-
Inmiddels hebben we dakgoten geplaatst en de regenpijpen verbonden met het vat. Ik wil er morgen nog wel een foto van trekken.
-
Aardbeien en kersen
-
Ben ik weer. Inmiddels een beetje gewend in Hongarije, wel heel druk geweest. Nieuwe schuur met houthok gebouwd, de oude schuur verplaatst en die zijn we nu aan het inrichten als kas. Verder en plaat gestort voor de buitenkeuken, dat gaat nog wel even duren voor die af is. Boom met geld is leeg. We hebben straten aangelegd. Nu gaan we de tuin aanpakken. Dit jaar wachten we af welke bomen er staan en wat eraan gaat komen. De oude schuur Nieuwe schuur in aanbouw. Nieuwe schuur en een deel van de nieuwe straat. Nieuwe trap met heel jonge plantjes. De oude schuur omgeturnd tot broeikas Inmiddels zijn de dakgoten verbonden met het watervat. Inmiddels de kas ook een beetje ingericht.
-
Wat heb je net gegeten, of ga je nog eten (uit eigen tuin) 2020
motormuis replied to angela's topic in Koken en Recepten
Gisteren bietjes en uien uit eigen tuin. Vanmorgen lekker aardbeien op brood.
Over moestuin forum
Op het moestuin forum delen leden ervaringen en tips over het telen van groenten en fruit in de moestuin.