Ga naar inhoud
Bekijk in de app

Een betere manier om deze website te gebruiken. Meer informatie.

Moestuin Forum

Een app met volledig scherm op uw startscherm met pushmeldingen en meer.

Om deze app op iOS en iPadOS te installeren
  1. Tik op Deelpictogram in Safari
  2. Blader door het menu en tik op Toevoegen aan startscherm.
  3. Tik op Toevoegen in de rechterbovenhoek.
Om deze app op Android te installeren
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Arnoud

Leden
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

Alles dat geplaatst werd door Arnoud

  1. ook bij mij zijn het lastige kiemers. ik zaai ze voor in potgrond, maar slechts de helft komt op. het lijkt wel, dat alles wat lekker is, moeilijk opkomt.
  2. Voorzaaien en verpotten, doe ik gewoon in potgrond. Om de grove stukken hier uit te halen, zeef ik de potgrond. Dit kan heel goed op dubbeltjes gaas.
  3. Nee joh, geen film van mij. Maar maak je niet te druk of het lukken wil, het komt wel goed, prei is relatief makkelijk, zoals jij het doet moet het lukken. Rustig afwachten tot ze ongeveer pootlood dik zijn, dan uit de pot halen en ruim in de grond zetten. We zijn geen raket-geleerden, laat de natuur het werk doen.
  4. Zo te zien, doe je het al zo.
  5. Zo doe ik het, en het lukt altijd.
  6. Ik gebruik ook gewoon potgrond voor het zaaien, deze koop ik voor 1 euro per 10 liter bij de supermarkt. Tot op heden geen problemen.
  7. Je tuin ziet er echt netjes uit Bart, houwe zo.
  8. Super idee, helaas kom je te laat voor mij, anders had ik het nagemaakt.
  9. Arnoud plaatste een blogpost in Arnoud's Blog
    Even niks van me laten horen,sorry hiervoor.... Druk, druk, druk, wie niet? Inmiddels is het spitwerk klaar, op een klein stuk na, dit laat ik even zo, ik heb het nog niet nodig. Gisteravond ben ik begonnen met de kolenkooi, en ben er vandaag weer een paar stappen mee verder, wat je op de foto ziet, is 1 van de 2 dekseldelen. Hoe het er verder uit komt te zien, zul je later zien. Links de bovenkant en recht de staanders. Vandaag is er ook nog wat gezaaid, radijs, stokboon, snijbiet, prei, blauwschokkers, en stengelui. Dit mocht ik doen in mijn Emiel-hokje...... Let niet op de rotzooi, dit moet ik nog opruimen.........
  10. Arnoud reageerde op Groen's blog bericht in Groen's Blog
    Ziet er netjes uit,
  11. In Nederland noemen we dat bouwhekken, denk ik. Het zijn toch hekken om een bouwplaats af te schermen, of heb ik wat anders in gedachten..
  12. Arnoud reageerde op Zeeuw's blog bericht in Zeeuw's Blog
    Dat is een lekkere ruimte om te werken, mooi gemaakt.
  13. Arnoud plaatste een blogpost in Arnoud's Blog
    Woensdag even een rustdag ingelast, mijn arme ruggetje... Donderdag weer spitten, kweek trekken, en een beetje te veel ouwehoeren. Zo heb ik Donderdag ook nog even wat dikke balken(donorhout van mijn buren) in mooie balkjes gezaagd, deze wil ik gaan gebruiken voor een afdak voor tomaten, peper, paprika en meloen. Vandaag niet veel gedaan, wat spinazie gezaaid,afgedekt met glasplaat, en 5 aardbeiplantjes verplaatst, deze waren nog van de vorige huurder. Hier was ik vlot mee klaar, en daarom nog maar ff een stukje gespit, scheelt morgen weer. Foto momentjes:
  14. .

    Arnoud reageerde op Zadenenvelop HQ's blog bericht in Zadenenvelop HQ's Blog
    Kweek, wat een rot spul is dat, ik leef met je mee, ik had die klus vorig jaar, en ben er natuurlijk nog niet vanaf. Maar er is hoop, zo te zien ben je goed bezig, alles eruit. En als je klaar bent, ben je blij dat je het zo hebt aangepakt, dus laat je niet gek maken, het komt goed.
  15. Dat heb je mooi gemaakt,
  16. Ziet er veel belovend, en ik zal niks zeggen...
  17. Arnoud reageerde op Jody's blog bericht in Jody's Blog
    Ook al lekker bezig geweest zie ik, nertjes hoor.
  18. Zoals beloofd, een persoonlijke ervaring. KOMT IE DAN...... Voor mij, nooit geen paardemest meer. Dit was op mijn vorige tuin(tegenwoordig een tuin dichter bij huis), en ik heb nog nooit zoveel onkruid gezien. De mest was gratis, en na het opbrengen zag het er goed uit. Het koekte goed samen, en gaf een mooie dichte laag,waar geen onkruid door kwam, geweldig spul dacht ik..... Totdat...het werd warmer, en het zaad in deze mest kwam uit. Misschien dat ik wat verkeerd deed, maar mijn mest kwam onderuit de stapel, dampend en wel, lekker warm.. Goed dan, dit is mijn ervaring, en ik hoef het niet meer te hebben, ik heb liever koeienpoep van een jaar oud.
  19. Arnoud reageerde op Old Rose's blog bericht in Old Rose en haar moestuin
    Ziet er netjes uit hoor.
  20. Arnoud reageerde op appelvrouw's blog bericht in Het bosje van Jet
    Hahaha, zo begint het bij mij nu al.... Mooi freeswerk van Lee.
  21. Arnoud plaatste een blogpost in Arnoud's Blog
    Yesss, ik ben op de helft met spitten!! Vanmorgen om 9 uur weer verder gegaan met spitten, en om 13.00 uur was ik op de helft, eindelijk. Hierna even uitblazen, om vervolgens nog wat te zaaien, waar ik helaas geen foto van heb. De sugarbon, tuinboon, doperwt, en de stengelui zitten er in, tegen de duiven nog een net gespannen.
  22. Ik weet niet meer waar, maar ik heb gelezen, dat als je wortelen teveel mest/ voeding geeft, dat ze dan ook veel vertakken, en slecht groeien.
  23. Wat Willy al zei, de een word groter dan de ander. Scheef of kronkelig maakt mij niet uit, als ze maar lekker zijn. Beschermen tegen vlinder en koolvlieg gebruik ik een emmer, deze knip ik open van onderen, en zet deze over de koolplant,en druk de emmer iets in de grond, vervolgens doe ik bovenop antivliegdoek.
  24. Arnoud reageerde op Sils's blog bericht in Sil haar makkelijke moestuin
    Netjes hoor, mooie bogen van gaas, leuk idee.
  25. Arnoud plaatste een blogpost in Arnoud's Blog
    Net weer terug van de tuin, en wat was het koud zeg.. Maar dat mag de pret niet drukken, gewoon lekker aan de gang. Het veld voor de late aardappelen( Texla ) ligt om, de grens is de grijze paal. En nog even een meter voor de doperwten en sugarbon, deze gaan er van de week in. De bult, linksonder, is het afval (onkruid) wat we vorig jaar hebben getrokken, ongeveer 1,5 kuub. Dit wordt in de vooren verwerkt, dus onder gespit, er is al een kwart de grond in gegaan. Het liep lekker, dus ben ik ook al gestart met het veld voor de vroege aardappelen (Anais). Eerst nog wat tegels weghalen, tonkinstokken, opsluitbanden en houten balken verplaatsen, pad uitmeten en aardbeiplantjes verplaatsen. Ik lijk wel drukkkkkk Zo, dat was het weer voor vandaag, Maandag of Dinsdag weer verder, ik ben toch vrij aankomende week..

Browser pushmeldingen instellen in uw browser

Chrome (Android)
  1. Tik op het slotpictogram naast de adresbalk.
  2. Tik op Machtigingen → Meldingen.
  3. Pas uw voorkeuren aan.
Chrome (Desktop)
  1. Klik op het hangslotpictogram in de adresbalk.
  2. Selecteer Site-instellingen.
  3. Zoek Meldingen en pas uw voorkeuren aan.