Ga naar inhoud
Bekijk in de app

Een betere manier om deze website te gebruiken. Meer informatie.

Moestuin Forum

Een app met volledig scherm op uw startscherm met pushmeldingen en meer.

Om deze app op iOS en iPadOS te installeren
  1. Tik op Deelpictogram in Safari
  2. Blader door het menu en tik op Toevoegen aan startscherm.
  3. Tik op Toevoegen in de rechterbovenhoek.
Om deze app op Android te installeren
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

bartsanderse

Leden
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

  1. Vaak is vroeg in het voorjaar te koud om te zaaien. Het risico loop je dan dat het helemaal niet opkomt. Dan kan je beter wachten totdat de temperaturen wat hoger zijn. Spitskool zaai je het liefst vanaf half maart ter plekke, liever niet eerder, om maar iets te noemen.
  2. Ik heb het vroege ras annabelle uitgeprobeerd en de problemen met de aardappelziekte bleven doordat de kaligift vrij hoog was (16-17gr/m2). De teelt was vrij probleemloos maar de problemen werden pas duidelijk in de bewaring: den ene na de andere aardappel werd slecht en kon je gewoon weggooien.
  3. Ik teel jarenlang chinese kool als nateelt, maar ik krijg de groei er niet in, terwijl ik volgens het boekje bemest. Waarschijnlijk zit het probleem in de hoge kalkbehoefte van het gewas. KAS en vinassekali 2/10/20 naar behoeft behoort te voldoen? Waarschijnlijk werkt KAS en thomaskali als algemene bemesting beter?

Browser pushmeldingen instellen in uw browser

Chrome (Android)
  1. Tik op het slotpictogram naast de adresbalk.
  2. Tik op Machtigingen → Meldingen.
  3. Pas uw voorkeuren aan.
Chrome (Desktop)
  1. Klik op het hangslotpictogram in de adresbalk.
  2. Selecteer Site-instellingen.
  3. Zoek Meldingen en pas uw voorkeuren aan.