Ga naar inhoud
Bekijk in de app

Een betere manier om deze website te gebruiken. Meer informatie.

Moestuin Forum

Een app met volledig scherm op uw startscherm met pushmeldingen en meer.

Om deze app op iOS en iPadOS te installeren
  1. Tik op Deelpictogram in Safari
  2. Blader door het menu en tik op Toevoegen aan startscherm.
  3. Tik op Toevoegen in de rechterbovenhoek.
Om deze app op Android te installeren
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

grusonia

Leden
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

  1. @Matthijs34 zonder watergift kiemen ze niet. Niet te nat maar ook niet de grond droog laten staan. Dan kiemen normale zaden binnen een week.
  2. @Matthijs34 je kan ook een warmtemat gebruiken helpt ook vaak.
  3. grusonia reageerde op woldistel's topic in Groente
    Ik heb vorig jaar tomaten op die manier laten groeien. Het werd een warboel eerste klas. Lange stengels die overal naar toe gingen. Ja ze produceren zo meer maar bij de zware rassen is het gewicht een probleem. Tomaten in het algemeen bieden geen meer waarde voor je tuin in natuurlijk opzicht. In usa zijn er dieren die op tomaten leven maar niet in Nederland.
  4. grusonia reageerde op woldistel's topic in Groente
    @redzebra Ja ik heb een locatie waar het heerst. Van de 30 ras tomaten hadden ze het allemaal ( rotte wortels en zeer slechte groei) en de 3 test tomaten van mijn project die ik had waren de wortels nog meer dan prima in orde. Op een meter wortel zat er een plekje ter groote van een paar mm . Heb vorig jaar alle kluiten nagekeken. Ga ze dit jaar nu als een normale tomaat opbinden om te kijken hoeveel groeikracht ze hebben als ze gewoon gedieft worden in plaats dat ik ze als een struik liet groeien. Ps: ik maak ook veel fotos/ notities zodat ik aan het einde van het seizoen terug kan kijken hoe het gegaan is.
  5. Nashipeer
  6. grusonia reageerde op woldistel's topic in Groente
    Extra info : indien meer dan 75% in de test uitstekende/ uitmuntende resultaten geven dan ga ik van uit dat de kruisingen die eruit komen de kurkwortel resistentie vasthouden. Indien men zaad hiervan wil hebben om als onderstam te gebruiken laat me het weten dan hou ik daar rekening mee .
  7. grusonia reageerde op woldistel's topic in Groente
    Dit jaar ook weer mijn F3 opgezaaid, nu dus f4, goed kiem ratio maar de zaden zijn kleiner dus normaal zaaien was niet de juiste optie in het begin. Warmtemat ( de internet modem) had een positieve invloed. Dit jaar maar weer kijken of de zeer sterke resistentie tegen kurkwortel en andere ziektes nog aanwezig zijn en natuurlijk de eetbaarheid.
  8. Smeerwortel groeit gewoon in de bermen. Bio kwekers zullen het vast in het assortiment hebben.
  9. Japanse kwee
  10. Hrs 899 loopt uit. Duidelijk de winter overleeft als klein plantje. Stond in buitengebied ( dus meer wind en koudere uitstraling dan bij een tuin met schutting en een huis dat warmte uitstraalt) als test om te zien of ie makkelijk zulke winters overleeft. Heeft duidelijk dezelfde cycles als trifoliata. Foto laat nieuw groei zien, het is zeer klein maar fijn om te zien dat deze het overleefde terwijl mijn keraji het niet overleefde.
  11. 1 jaar oud. Ik denk dat de oorzaak was. Net te jong geweest voor deze winter. De eigenaar had een 1 jarige in de grond staan en die deed het prima in de winter van 2024/2025. Volgende keer een wat oudere plant in de grond zetten.
  12. @Fruittuin17 op trifoliata onderstam
  13. Ik heb/ had keraji, hrs 899 en citrumelo in volle grond ( buitengebied zonder bescherming of beschutting). Keraji heeft deze winter niet overleeft , 899 met vlag en wimpel met alleen blad val en citrumelo met wat twijg schade. De sneeuw en vorst waren de boosdoener bij keraji.
  14. Zanthoxylum schinifolium, heb 2 van deze aangeschaft in de hoop voor de bessen, hoe is de smaak in het algemeen van de zanthoxylum soorten? Waar hebben ze het meest last van ?
  15. 1 jaar oude zaailing gaat dit jaar bloeien. Zal geen vrucht dragen want er bloeien geen andere c. Japonica in de omgeving.

Account

Navigatie

Zoeken

Account

Navigatie

Zoeken

Zoeken

Browser pushmeldingen instellen in uw browser

Chrome (Android)
  1. Tik op het slotpictogram naast de adresbalk.
  2. Tik op Machtigingen → Meldingen.
  3. Pas uw voorkeuren aan.
Chrome (Desktop)
  1. Klik op het hangslotpictogram in de adresbalk.
  2. Selecteer Site-instellingen.
  3. Zoek Meldingen en pas uw voorkeuren aan.