Ga naar inhoud

waterman

Members
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

  1. waterman startte met het volgen van Brugmansia zaaien
  2. waterman plaatste een bericht in een topic in Tuinvragen
    Ik ben dit voorjaar begonnen met het zaaien van brugmansia’s in een verwarmde propagator met groeilampen wat intussen niet zo’n eenvoudige klus blijkt. Op internet is hierover diverse doch helaas ook tegenstrijdige info te vinden. Zo wordt o.a. gezegd dat brugmansia’s lichtkiemers zijn en de zaden dus niet met zaaigrond mogen worden bedekt. Andere bronnen beweren dan dat de zaden juist wel moeten worden afgedekt. Zo ook onduidelijkheid of de zaden gepeld dienen te worden of niet. Hoe zit de vork nu precies aan de steel ?
  3. waterman plaatste een bericht in een topic in Groente
    Tot mijn verwondering lijkt er geen pillenzaad van de wortelvariëteit 'Amsterdamse Bak' te bestaan. Klopt dit en zo ja zou er hiervoor een specifieke reden zijn ? Is wel zonde want met pillenzaad heb je geen werk met het uitdunnen.
  4. waterman plaatste een bericht in een topic in Ruilen en verkopen: vraag en aanbod
    Voor mijn aardbeien in bakken ben ik opzoek naar Kristalon Oranje. Waar kan ik dit in België kopen ? De paar bedrijven die ik gevonden heb verkopen enkel aan professionelen.
  5. waterman plaatste een bericht in een topic in Problemen in de moestuin
    Mijn boontjes zijn nu al een paar weken in de volle grond gezaaid, doch niet één die boven komt piepen. Gewoon door het recente droge en schrale weer ? Hebben ander moestuinders momenteel ook dit probleem
  6. waterman reageerde op Erny's bericht in een topic in Huiskamer
    Roland, ik heb gespoten met een produkt dat in België al lang niet meer mag worden verkocht. Had nog een restje staan welk ik van mijn opa zaliger heb gekregen. Nog even afwachten of het helpt.
  7. waterman reageerde op Erny's bericht in een topic in Huiskamer
    Vanmorgen mijn buxussen een spuitbeurt gegeven tegen die dekselse buxusmotten. En stekken genomen van ilex crenata die, bij definitieve uitval van de buxussen, hen zullen vervangen.
  8. waterman reageerde op Borsalino's bericht in een topic in Fruit en noten
    Vorig jaar had ik mijn eerste seizoen met doordragende aardbeien (Milan F1) in bakken gevuld met substraat volgens het recept van Borsalino. Deze hebben de ganse winter onaangeroerd in dezelfde bakken overwinterd. Hoe pak ik de start van het nieuwe groeiseizoen aan ? Moet ik de planten eruit halen en het substraat geheel of gedeeltelijk vervangen ? Graag het advies van de aardbei-experten.
  9. waterman reageerde op Borsalino's bericht in een topic in Fruit en noten
    Ik sta op het punt om een mij onbekende aardbeienvariêteit te zaaien : Delician F1. Iemand op het forum ervaring met deze soort ?