Geplaatst: 7 september 201312 j Hoi. Sukkel al een week of 2 met enkele paprika's die gaatjes vertonen & zonet ontdekt dat het oorwormen zijn.Enige suggesties om ze uit mijn paprika's te houden?Kan ik de niet beschadigde paprika's laten staan of ben ik best dat ik mijn 3 planten uitdoe? MVG Dave
Geplaatst: 7 september 201312 j Je kunt de planten laten staan. De beschadigde paprika's kunnen ook nog blijven hangen. Oorwormen kun je redelijk eenvoudig wegvangen:Bloempotten op zijn kop neerzetten met stro er in.Stukken golfkarton oprollen en nat maken.Elke dag even controleren en op een andere plek in de tuin legen.
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.