Ga naar inhoud

Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Nu in de maak: sinaasappelazijn, hij ruikt al erg lekker.En een potje met manderijnnschillen,en een grote pot sinaasappelschillen in olie.Daarmee wil ik dan badolie maken met een citrusgeurtje14-november-2013-00862021384516609.jpg

Geplaatst:
En een potje met manderijnnschillen,en een grote pot sinaasappelschillen in olie.Daarmee wil ik dan badolie maken met een citrusgeurtje

Op het netje met mandarijntjes uit de Lidl dat voor me ligt staat : Geconserveerd/behandeld met Imazalil en Thiabendazol en/of Ortho-phenylphenol. Dus het ontsmet en conserveert je huid ook nog eens.

-- Planten kunnen niet voelen. Je kunt planten wél aanvoelen. --

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

×   Geplakt als verrijkte tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in

×
×
  • Nieuwe aanmaken...