Geplaatst: 16 januari 201411 j Graag had ik jullie advies eventjes ingewonnen, ik ben van plan om scahduwdoek te bestellen voor mijn serre maar nu zie ik dat er zoveel verschillende doeken zijn: - Donkergroen schaduwdoek dat 40% van het licht tegenhoudt. - Wit schaduwdoek dat slechts 15% van het licht tegenhoudt - Wit schaduwdoek dat 60% van het licht tegenhoudt..... Heu, je hoort me al afkomen zeker welke zou ik het best nemen. De kas staat zo goed als de hele dag in de zon (als ze schijnt )
Geplaatst: 17 januari 201411 j lk gebruik Temperzon dit jaar.Dat is een witte vloeistof die je op je ramen kan spuiten/verven.Vind ik veel gemakkelijker dan schaduwdoeken. Potgrond, de basis van nen bloemenwinkel!
Geplaatst: 18 januari 201411 j Ik gebruik het groene schaduwdoek, dat houdt voldoende (maar niet te veel) licht en warmte tegen.
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.