Geplaatst: 19 juni 201411 j hallo mensen, wie weet wat dit voor beestjes/vliegjes zijn?er zitten er echt heel erg veel in mijn tuintje enheb geen id of ze kwaad kunnen of niet.
Geplaatst: 19 juni 201411 j Voor zover als ik kan zien is dit geen schadelijk beestje. Ik zou het een 'gewoon' vliegje noemen. Groet, Geert-Jan
Geplaatst: 19 juni 201411 j Deze soort komt hier ook bij vlagen met honderden/duizenden tegelijk aan, ze zijn wat slomer dan de huisvlieg en alles zit onder. Ik heb inderdaad nog nooit gemerkt dat ze iets van schade aanrichten, wat ze wel doen is mij een raadsel. http://piroskainpaprikaland.blogspot.nl/
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.