Geplaatst: 17 mei 20178 j Hallo moestuiniers, Mijn zonnebloemen staan in de volle grond met de bedoeling er zonnepitten aan over te houden.Helaas worden er al bladeren en knoppen opgevreten, en er blijft een soort speeksel achter ? Iemand een idee wat het is, en wat er aan gedaan kan worden ? Gr, Erwin
Geplaatst: 17 mei 20178 j Ik vermoed slakkevraat, zeker omdat je het hebt over een slijmspoor. Ik zie op de achtergrond van je foto een klimop staan. Dat is een fantastische schuilplaats voor slakken als de klimop er al een tijdje staat. Oplossingen zijn er te over: biervallen, ouderwets rapen, slakkekorrels of loopeenden. Al naar je gelang je voorkeur.
Geplaatst: 17 mei 20178 j Auteur Thanx, ik zal maatregelen nemen, en eens opletten in het donker of er wat te zien is.
Geplaatst: 17 mei 20178 j Auteur Idd slakken !4 stuks van 10 planten afgehaald, en dat bier kunnen ze ook wel vergeten
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.