Ga naar inhoud
Bekijk in de app

Een betere manier om deze website te gebruiken. Meer informatie.

Moestuin Forum

Een app met volledig scherm op uw startscherm met pushmeldingen en meer.

Om deze app op iOS en iPadOS te installeren
  1. Tik op Deelpictogram in Safari
  2. Blader door het menu en tik op Toevoegen aan startscherm.
  3. Tik op Toevoegen in de rechterbovenhoek.
Om deze app op Android te installeren
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Featured Replies

Geplaatst:

Ik ben nog niet zo heel erg lang met moestuinen bezig en helemaal niet met de zonnebloem. Hopelijk kan iemand mij helpen. De bladeren van mijn zonnebloemen hangen sinds twee dagen slapen En zijn wat bruin. Wat kan hiervan de oorzaak zijn en kan ik dit nog redden? (zie foto's).... Ik hoop op een goed adviesDSC041591721496862513.JPGDSC041627591496862501.JPG

Geplaatst:

Hoe lang staan ze er al en wat heb je aan meststoffen gegeven? Mijn eerste indruk zegt dat ze te nat staan of had je ze net water gegeven gezien je nate schutting?

Geplaatst:

inderdaad erg nat ( kan het water onder wel weg ? ) , maar wat ook lijkt is dat de plant last heeft van de harde wind / windschade / kapot gewaaide bladeren.

Voeden ja. Niet zo nat, Zeer zonnig zetten, en straks een grotere pot, zonder overpot.

Geplaatst:

Zelf ook een paar zonnebloemen, zoals de andere al zeiden: staan veel te nat. Om dit te voorkomen pak de klassieke bloempotten met gaten aan de onderkant zodat overtollig water altijd weg kan. Of boor gaten in van die mooi dikke plastic potten waar geen gaten in zitten.

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

Browser pushmeldingen instellen in uw browser

Chrome (Android)
  1. Tik op het slotpictogram naast de adresbalk.
  2. Tik op Machtigingen → Meldingen.
  3. Pas uw voorkeuren aan.
Chrome (Desktop)
  1. Klik op het hangslotpictogram in de adresbalk.
  2. Selecteer Site-instellingen.
  3. Zoek Meldingen en pas uw voorkeuren aan.