Geplaatst: 19 juli 201114 j Ik las ergens dat luizen een hekel aan knoflook hebben. En als je bij luis gevoelige planten een paar teentjes knoflook plant de kans op luis een stuk kleiner is.Dus in de herfst ga ik maar bij heel veel planten knoflook planten
Geplaatst: 19 juli 201114 j En jullie hadden al zoveel knoflook geoogst. Wil je uit t dorp verdreven worden Dennis Good things come in small packages
Geplaatst: 19 juli 201114 j Auteur En jullie hadden al zoveel knoflook geoogst. Wil je uit t dorp verdreven worden Dennis Het dichtstbijzijnde dorp is 3 kilometer verderop dus dat gaat moeilijk En we eten het ook niet zo vaak, en het is zonde om weg te gooien dus moeten we het dan maar weer uitplanten
Geplaatst: 19 juli 201114 j En we eten het ook niet zo vaak, en het is zonde om weg te gooien dus moeten we het dan maar weer uitplanten Haha geweldig dennis, zo kom je in een vicieuze cirkel terecht met waarschijnlijk nog meer knoflook tot gevolg. Je had wel bijzondere soorten toch, dus wie weet valt er wat te ruilen?! Ontopic: altijd goed om een keer te proberen, maar verwacht er niet te veel van. Tenminste een kennis van mijn ouders heeft het ooit eens geprobeerd, zonder noemenswaardig succes. De redenering van forumlid castenada van begin dit jaar heeft overigens wel mijn ogen geopend, de gezonde planten zijn bij mij veel minder aangetaste dan de wat kwakkelende plantjes.
Geplaatst: 19 juli 201114 j Ontopic: altijd goed om een keer te proberen, maar verwacht er niet te veel van. Tenminste een kennis van mijn ouders heeft het ooit eens geprobeerd, zonder noemenswaardig succes. De redenering van forumlid castenada van begin dit jaar heeft overigens wel mijn ogen geopend, de gezonde planten zijn bij mij veel minder aangetaste dan de wat kwakkelende plantjes. Ik had juist besloten dat deze stelling onzinnig was, mijn kardoen staan er geweldig bij flinke gezonde en heel grote planten met heel veel twee meter hoge bloemstelen, maar er zit wel af en toe luis in.ik hou het ermaar op dat de ene plant gewoon gevoeliger voor luis is dan de ander. Players only love you when they're playing.
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.