Ga naar inhoud
Bekijk in de app

Een betere manier om deze website te gebruiken. Meer informatie.

Moestuin Forum

Een app met volledig scherm op uw startscherm met pushmeldingen en meer.

Om deze app op iOS en iPadOS te installeren
  1. Tik op Deelpictogram in Safari
  2. Blader door het menu en tik op Toevoegen aan startscherm.
  3. Tik op Toevoegen in de rechterbovenhoek.
Om deze app op Android te installeren
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Martijn

Leden
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

  1. Martijn reageerde op Guus D's topic in Babbeltuin
    https://www.facebook.com/reel/1743264226673085/?s=single_unit&__cft__[0]=AZYw8rJE7D_SHey7pZdzhUZcrWalmyzl8slbuneGuD1m7NaBRtFPZbAOTbxJh9xDqNfKVEMqmiT0y-DbBG2vMlelvmPfy2kHG5PdzaOQiYvNE5QsJRsy8K14ofpLS4akjvNtpW8AyDjG9RiM7482rLyIYykFKCVskL7vQUg1FJPw83Qb_xn0JokCzlwO-sFaw70&__tn__=H-R
  2. Hoi Dahli, Normaal verzend ik niet, maar ik wil het best een keer proberen via DHL. Inclusief verzending kan ik 4 potjes leveren voor €30. Mocht je interesse hebben, stuur me gerust een PB. Met vriendelijke groet, Martijn
  3. Verse Zomerhoning van Eigen Bijen 🍯Heerlijke, pure zomerhoning van onze eigen bijen is weer verkrijgbaar! Onze zomerhoning is onbewerkt, 100% natuurlijk en afkomstig uit de streek. De honing heeft een volle, zachte smaak en is heerlijk op brood, in de yoghurt, door de thee of om mee te bakken. Verkrijgbaar: 450 gram: € 6,- per pot 4 potten voor € 23,- Ook emmers en grotere hoeveelheden beschikbaar (prijs op aanvraag). ✅ Puur natuur ✅ Rechtstreeks van de imker ✅ Streekproduct van eigen bijen Af te halen bij het stalletje aan de weg of op afspraak. Stuur gerust een bericht voor meer informatie of om een bestelling te plaatsen!
  4. Martijn reageerde op Dennis29's topic in Fruit en noten
    Lisa Bella, Ik zit in Geesteren Gelderland. Mogelijk is dat een kort genoeg in de buurt.
  5. Martijn reageerde op Dennis29's topic in Fruit en noten
    Ik heb ze in 2020 aangeplant. Als de groei erin zit💪🏻
  6. Martijn reageerde op Dennis29's topic in Fruit en noten
    Ze doen het geweldig. Beginnen al echte boompjes te worden en bomvol met vruchten.
  7. Martijn reageerde op BertM's topic in Nutsdieren
    Gisteren zijn tien volken op arrest gezet, met als doel ze varroa-arm de winter in te laten gaan. Afgelopen zaterdag zijn tijdens de KI-dag in Warnsveld acht koninginnen geïnsemineerd. Komend weekend gaan nog eens acht koninginnen naar Ameland voor bevruchting. De overige kastjes worden standbevrucht, wat resulteert in F1-koninginnen. De voorjaarsopbrengst van honing was goed; hopelijk leveren de lindedracht van de komende weken een mooie aanvullende opbrengst op.
  8. Martijn reageerde op BertM's topic in Nutsdieren
    Tjeerd, ik snap je vraag niet goed. Als ik het goed begrijp volg je nu een basiscursus. Dan is stap 1. Een vervolgcursus zal geen luxe zijn. Volg het Blog van Ben Som de Cherff op de NBV site. Dit is heel infomatief voor veel beginnnende imkers.
  9. Martijn reageerde op Rookie's topic in Groente
    Twee pollen geoogst en lekker 😋
  10. Martijn reageerde op Rookie's topic in Groente
    Volgens mij had ik 3,5 kg pootaardappelen gekocht. Kunnen wij mooi van eten van juni tot de kerst. Als ze het goed doen zal er ook nog een paar draadmanden vol naar mijn broer en zus gaan.
  11. Martijn reageerde op Rookie's topic in Groente
    Even een paar foto’s
  12. Martijn reageerde op Dahli's topic in Huiskamer
    Verplantschopje – handgesmeed voor precies tuinwerk laatste jaren alles van Sneeboer gekocht. duur maar degelijk en mooi.
  13. Normale celmaat. Kleiner is meer geloof dan wetenschappelijk aangetoond.
  14. Binnen de vereniging laten we twee formaten maken: NL simplex broedkamers en honingkamers. Voor een paar kilo was gaan ze het apparaat niet opnieuw instellen op een andere maat. Zelf gebruik ik daarnaast ook DN Segeberger honingkamers op mijn NL Segeberger kasten. Deze was heb ik onlangs gekocht op de beurs in Münster.

Account

Navigatie

Zoeken

Account

Navigatie

Zoeken

Zoeken

Browser pushmeldingen instellen in uw browser

Chrome (Android)
  1. Tik op het slotpictogram naast de adresbalk.
  2. Tik op Machtigingen → Meldingen.
  3. Pas uw voorkeuren aan.
Chrome (Desktop)
  1. Klik op het hangslotpictogram in de adresbalk.
  2. Selecteer Site-instellingen.
  3. Zoek Meldingen en pas uw voorkeuren aan.