Geplaatst: 7 augustus 20196 j Hoi, ik hoop over een paar maanden naast mijn nieuwe huis een groentetuin te beginnen! Het zal zeker in het begin veel trial en error zijn, maar zolang ik het leuk blijf vinden in de grond en tussen mijn plantjes te wroeten, vind ik het helemaal prima als ik anderhalve boon en twee courgettes oogst Wie weet kan ik hier op het forum nog wat leuke ideeën opdoen.
Geplaatst: 9 augustus 20196 j Welkom Met trial and error leer je het meest! Succes! Ook voor privé vragen beschikbaar! https://www.dutchgardenseeds.com en voor (biologische) zaden natuurlijk..
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.