Ga naar inhoud

Aanbevolen berichten

Geplaatst: (aangepast)

Hallo. Ik ben op zoek naar zaden van Suprifin tuinbonen. Er is haast niet aan te komen terwijl het een heerlijke boon is. Heeft iemand misschien zaden over die ik tegen betaling over kan nemen? 

 

Gr. Kees

aangepast door Kiske
Typefoutje.
Geplaatst:

Ja die had ik ook gevonden. Maar ik heb 180 zaden nodig. Daarvoor moet ik 4 verpakkingen kopen en daarbij 5,95 verzendkosten. Totaal 19,95. 

Dat is wel erg veel. Ik had zaden apart gehouden om te drogen aan de struik maar die zijn "zomaar" verdwenen helaas. 

 

Geplaatst:

Hoi Kiske
Wat leuk dat je ons gevonden hebt.

Zou fijn zijn als je jezelf eerst even voorstelt voordat je om zoveel zaden vraagt.

Heel vervelend dat die zaden verdwenen zijn... muizen oid?

  • Like 1
Geplaatst:

Ja, vogels etc. lusten ze ook graag. Ik hang de planten te drogen in de kas zodat ik ook wat zaad te oogsten heb.

 

De kans dat iemand zo veel zaad over heeft lijkt mij vrij klein. 

Ik bewaar altijd genoeg voor mij zelf en om iets uit te kunnen delen. 

Ik ben bij een nieuwe soort een paar jaar terug begonnen met tien zaden, en van de oogst kreeg ik genoeg om het jaar daarop flink te kunnen zetten en weer uitdelen.

 

Verzendkosten ben je altijd kwijt dus drie of vier zakjes zaad kopen scheelt je dan een jaar zelf zaad kweken.....

Zeker als je er iemand nu ook al voor wil betalen.

 

 

Succes.

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

×   Geplakt als verrijkte tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in

×
×
  • Nieuwe aanmaken...