Geplaatst: 11 juni 201213 j Oké, ik geef toe, misschien ben ik erg zuinig... Ik koop zelden citroenen, maar geregeld toch ergens voor nodig... Overig citroensap vries ik in, maar dat kennen meer mensen... De uitgeknepen, al dan niet kaalgeraspte (als je ergens geraspte schil voor nodig had) restjes van de citroen, die vries ik ook in! Bijv net citroencake gemaakt, eerst schil geraspt, toen in tweeën, ene helft uitgeknepen boven het beslag, de rest uitgeknepen voor het glazuur, over: twee kale, uitgeknepen, halve citroenen... Die gaan zo de vriezer in! Als ik nu over twee weken jam oid wil maken, gooi ik ze zo uit de vriezer weer bij hetgeen in mijn pannetje ligt te pruttelen! Leer van gisteren, droom van morgen, maar leef vandaag!
Geplaatst: 11 juni 201213 j Goeie tip Eva Ik vind t ook altijd zonde om weg te gooien. Good things come in small packages
Geplaatst: 11 juni 201213 j Bedankt, erg goed idee Wees jezelf, er zijn al zoveel anderen... Groetjes! Meekje
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.