Ga naar inhoud

Eindelijk een tuin straks! En even voorstellen...


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Hallo allemaal!

 

Ik ben Kreupel en ik krijg binnenkort mijn langverwachte tuin(tje!). Ik lees al eventjes mee, maar nu gaat het allemaal echt beginnen.

 

Mijn vriend is al druk bezig een mooie vierkantemetertuin te maken, zodat ik in april/mei (1 april krijgen we de sleutel) al volop aan de bak kan! Helaas nog geen foto's dus, maar als ik wat heb om te laten zien dan zal ik dat uiteraard plaatsen.

 

Ik heb 0,0 ervaring met de moestuin, en ook mijn lichamelijke beperkingen maken het me niet gemakkelijk, vandaar de keuze voor een Vierkantemetertuin. Ik ben wel heel benieuwd of het gaat lukken en kan eigenlijk al niet wachten!

 

groetjes

Geplaatst:

Dankjulliewel!

 

@peet van oosten: haha ja ik weet het... blijven hangen na een grapje dus wel een passende nickname. Beetje zelfspot af en toe mag best, toch?

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

×   Geplakt als verrijkte tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in

×
×
  • Nieuwe aanmaken...