Ga naar inhoud
Bekijk in de app

Een betere manier om deze website te gebruiken. Meer informatie.

Moestuin Forum

Een app met volledig scherm op uw startscherm met pushmeldingen en meer.

Om deze app op iOS en iPadOS te installeren
  1. Tik op Deelpictogram in Safari
  2. Blader door het menu en tik op Toevoegen aan startscherm.
  3. Tik op Toevoegen in de rechterbovenhoek.
Om deze app op Android te installeren
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Dit jaar niet speciaal veel soorten tomaten, ik was daar vorig jaar wel een beetje klaar mee. Ontzettend veel werk in april met zaaien en opkweken en gesleep van hot naar her. Geen tijd voor dit jaar.

Wél een paar soortjes gezaaid en ook wat krijgertjes in de loop van april en mei.

 

Ik had toch weer te veel. Het kasje stond al vol en wilde ook weer meloen ( wederom heel goed gegaan dit jaar: héérlijke meloen ), dus er belandden een aantal planten op de tuin, meer in de trant van : daar is nog ruimte, en weggooien is sonde, wordt het niks, is niet erg.

 

Een mega-oogst, en juist van die buitenplanten. Totaal geen aandacht aan besteed, niet eens gestut of gediefd, niet weggehouden van andere planten: gewoon maar laten gaan. Géén ziektes gezien en een héleboel mooie tomaten. Ook rotte ( al die regen van de laatste weken ) maar nog steeds óók heel veel mooie tomaten.

 

Raar. Ben ik helemaal het tegenovergestelde van : laissé faire. En zeker niet wat tomaten aangaat. Maar dit jaar pakte wel heel verbazend resultaat op. De planten zijn nu wel op zijn retour hoor.

 

2015-09-12-1576011442175989.03

3 reacties

Aanbevolen reacties

appelvrouw

Leden

Geplaatst:

Op zijn retour, de planten, maar nog steeds niet ziek?

Heb je de druif Alff al geproefd? Hier een enorm succes..

Bit

Leden

Geplaatst:

Geen ziekte. wel rot. Maar ook wel veel regen al een paar weken hoor. En slakken ook trouwens en woelmuizen.

 

De druif zeker nog niet geproefd hoor. Weet je nog van vorig jaar ? Was je ook veel eerder dan hier. misschien is dat ook wel de breedte-graad he ? Hier echt nog niet zo ver. Geen enkele druif trouwens, op 1 kleine pitloze donkerblauwe druif na, daar heb ik al 1 tros van op; die was echt heerlijk zoet en best complex van smaak, bijna zwarte bes achtig. Heerlijk !

De witte druiven al wel van alle soorten 1 geproefd, die zijn absoluut nog niet zo ver. Ook de jouwe niet.

 

Van jouw druif heb ik er nu 2 staan. Jouw stek en een stek van jouw stek. Die laatste draagt nu 1 tros. Jouw stek ( deed het vorig jaar ook al zo slecht ) blijft echt achter in groei en dracht.

bart646

Leden

Geplaatst: (aangepast)

aangepast door bart646

Gast
Voeg een reactie toe

Browser pushmeldingen instellen in uw browser

Chrome (Android)
  1. Tik op het slotpictogram naast de adresbalk.
  2. Tik op Machtigingen → Meldingen.
  3. Pas uw voorkeuren aan.
Chrome (Desktop)
  1. Klik op het hangslotpictogram in de adresbalk.
  2. Selecteer Site-instellingen.
  3. Zoek Meldingen en pas uw voorkeuren aan.