Jump to content
Image Image Image Image Image

Wat is er veel doodgegaan door de aanhoudende kou en nattigheid. 's Nachts komen de temperaturen maar moeizaam boven de 10 graden uit, en dat is goed te zien aan de gewassen.

 

Dit jaar lukken zowel de tomaten als de paprika's en pepers niet. Daarnaast zijn de wortelen niet gekiemd en gaan de bonen die goed gingen nu dood.

 

De aardpeer doet het verrassend goed en ik hoop op een oogst. Daarnaast zijn de aardappelen en mierikswortel goed bezig.

 

Om nog iets te kunnen oogsten heb ik e.e.a. voorgekiemd in een bakje met nat keukenpapier en hoop ik er nog wat aan oogst uit te kunnen halen.

slaapkoppen14171370435313.jpg

 

We zien het wel. Ik geef de moed in ieder geval niet op!

2 Comments

Recommended Comments

Mamoes

Members

Wel jammer he? Dat natte en koude weer. gelukkig nu weer een paar dagen zonneschijn! Inderdaad de moed niet opgeven en lekker doorgaan en de zomer is nog niet eens begonnen!

TheoT

Members

Ik zie prijswinnaars liggen aan de rechterkant zet hem op Gwen je kan wel eens op het juiste moment begonnen zijn

Guest
Add a comment...