Ga naar inhoud

Bit's Heaven

  • updates
    208
  • reacties
    522
  • bezoekers
    6869

17 mei


Bit

8544 weergaven

Eindelijk gaan we een vorstloze periode tegemoet. De kou is voorbij.

 

De tuin krijgt langzaam meer vorm. Vandaag zijn de kruisbessen, die stonden te wachten in potten, erin gegaan. De Delphiniums zijn gemest, de aardbeien, en een beetje bij de sla en de andijvie die er nu een ruime week in zit. Lichtgeel van de kou. Pepers en paprika's bloeien , getikt , 1 heeft al een klein paprikaatje. Ook de tomaten bloeien. Het kasje staat overdag open.

 

Naast moestuin, en vooral fruittuin, wil ik op deze tuin ook wat dingen uitproberen. Zo staat er nu een week of 6 een distelsoortje, een hele mooie. Nog nooit gehad, en ik ben zeer benieuwd. Hij doet het in ieder geval. De wortel via internet besteld van de winter.

Ik voeg een foto bij, hij komt nu pas echt lekker op gang. Ding is nog maar klein, zal ook dit jaar niet bloeien neem ik maar aan. Ik ben er trots mee. Speciaal grondje voor gemaakt. Staat vol op de zon ( hele dag ) Het is een nogal onbekende. De Berkheya Purpurea.

 

dscn448613461337278543.JPG

1 reactie


Aanbevolen reacties

renate

Geplaatst:

Ik heb het distelsoortje even snel bekeken op Google, wat een mooie bloemen komen daar in. Er stond ook bij dat het een snelgroeiend disteltje is, dus wellicht krijg je toch nog wel een bloem te zien dit jaar. Dan wel weer effe een fotootje!

Gast
Voeg een reactie toe

×   Geplakt als verrijkte tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in

×
×
  • Nieuwe aanmaken...